Cart

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Stażysta

Miejsce pracy: Marki k. Warszawy
Okres stażu: 3 miesiące

Jakie będą zadania na stanowisku?

  • wsparcie pracowników Działu Sprzedaży w codziennych zadaniach
  • logistyka produktów
  • poszukiwanie nowych odbiorców za granicą
  • współpraca z biurami architektonicznymi
  • realizacji działań marketingowych zgodnie z przyjętą strategią
  • generowanie nowych działań marketingowych i ich realizacja

Jakie są nasze oczekiwania wobec kandydata?

  • ukończone studia licencjackie lub 4-5 rok studiów magisterskich (kierunek ekonomiczny)
  • język angielskim na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość MS OFFICE
  • zdolności plastyczne, wyczucie stylu
  • samodzielność, sumienność i terminowość
  • komunikatywność

Dlaczego warto u nas pracować?

  • tworzymy świetną atmosferę w pracy
  • wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami
  • dajemy możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • forma zatrudnienia: umowa o praktykę studencką/absolwencką.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani, proszeni są o przesłanie CV na adres: mateusz@takemehome.pl

Prosimy o określenie swoich oczekiwań finansowych.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych"