Cart

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Nasze meble mówią 'take me HOME!'

Filozofia 'take me HOME.' jest zgodna z nurtem współczesnego życia. Stanowi zarówno odpowiedź na jego aktualne wyzwania i jednocześnie wyprzedza je o krok, co czyni markę take me HOME prawdziwym trendsetterem w świecie mebli i projektowania wnętrz.

Artystyczne wizje projektantów, pasja tworzenia zestawiona z wiedzą technologiczną i wymogami ergonomii, pozwalają na tworzenie mebli odpowiadających nowoczesnemu stylowi. Meble te odzwierciedlają różnorodne potrzeby - dążenie do zdynamizowania codziennych zajęć, marzenie o wygodnym życiu w otoczeniu piękna, a z drugiej strony - pragnienie wyciszenia, relaksu, zminimalizowania nadmiaru bodźców w domowym zaciszu.

Subtelne, geometryczne bryły nie narzucają się swoją obecnością, – nadają wnętrzu charakterystyczny rys, np. poprzez wyraźnie zaznaczoną, zdynamizowaną i artystyczną formę stalowej konstrukcji. Meble 'take me HOME.' kreują wnętrza w stylistyce loftowej,  industrialnej i skandynawskiej, a także urozmaicają przestrzeń nawiązującą do stylu eklektycznego.

Mając na względzie oczekiwania klienta świadomego swoich potrzeb marka 'take me HOME.' współpracuje z projektantami o wszechstronnych zainteresowaniach, a co najważniejsze – zaangażowanych w tworzenie mebli, których lekka wizualnie czysta forma kojarzy się z autentycznością, samorealizacją, wolnością wyborów, otwartością na zmiany, empatią, spokojem i wewnętrzną równowagą.

Dzięki temu klienci i architekci mogą kreować wnętrza o zupełnie nowej jakości -
– eleganckie, nowoczesne, przestrzenne, wypełnione światłem, ale jednocześnie pełne emocji, subtelnego nastroju i domowego ciepła.