× Showroom w Warszawie jest obecnie zamknięty z powodu remontu.
nasze nagrody
PL / EN / DE

SKĄD BIERZE SIĘ CENA MEBLA, CZYLI DLACZEGO TAK DROGO? 🙂


Część z Państwa może zastanawiać się, z czego wynika cena naszych mebli i dlaczego na rynku znaleźć można meble tańsze, wyglądające na pierwszy rzut oka podobnie. No właśnie, na pierwszy rzut oka. Diabeł tkwi jednak w szczegółach.

Na cenę naszych produktów wpływa wiele czynników, a oto najważniejsze z nich:

JAKOŚĆ

Oferujemy najwyższą jakość i wykończenie dostępne na rynku. Elementy stalowe mebla zostały pospawane, wyszlifowane oraz pomalowane tak, że wyglądają jakby od zawsze stanowiły całość. Nie ma mowy o widocznych łączeniach, czy spawach.


PRODUKT w 100% POLSKI

Nasze meble produkujemy w Polsce, a nie w Azji, przez polskich pracowników z co najmniej 20-letnim stażem.


PRAWA AUTORSKIE

Każdy mebel w naszej kolekcji został zaprojektowany przez projektanta, który otrzymał wynagrodzenie za projekt i otrzymuje tantiemy od jego sprzedaży. Nie kradniemy projektów, jak ogromna większość małych firm, które nie mają kompetencji projektowych, a wyszukiwarkę google traktują, jak zbiór darmowych pomysłów.


BEZPŁATNA DOSTAWA

Zapewniamy bezpłatną dostawę wszystkich naszych mebli na terenie całego kraju.


DREWNO

Wykorzystujemy tylko drewno dębowe najwyższej klasy A/B o legalnym pochodzeniu.


SHOWROOM

Większość naszych mebli możecie Państwo zobaczyć w naszym showroomie w Warszawie, w związku z czym nie musicie podejmować decyzji o zakupie jedynie w oparciu o zdjęcia.


STAL

Wykorzystujemy stal certyfikowaną najwyższej jakości.


BEZPIECZNA WYSYŁKA

Sposób zapakowania mebla gwarantuje, że Państwa mebel dotrze do Państwa w całości. Wypracowaliśmy go w oparciu o bardzo bogate doświadczenie – zapakowaliśmy do dziś ponad 20.000 mebli. Dlatego właśnie ewentualne uszkodzenia w transporcie nie przekraczają 0,5 % wszystkich wysyłek.


Wszystkie elementy wykonane są ręcznie, a w produkcję nawet najmniejszego mebla zaangażowanych jest co najmniej 10 osób. Proces produkcji jest bardzo złożony i pracochłonny. Oto najważniejsze jego etapy:
projekt, prototypowanie, wdrożenie, pocięcie stali a następnie jej pospawanie i wyszlifowanie, pokrycie stali farbą proszkową a następnie jej wypalenie w piecu, wyselekcjonowanie drewna, jego pocięcie, posklejanie, obróbka, a następnie impregnacja, skręcenie elementów, wyczyszczenie, zapakowanie, zorganizowanie transportu.

Jeżeli jakość, historia, materiały i miejsce produkcji mają dla Państwa znaczenie, zachęcamy do zabrania do domu mebeli marki „take me HOME”