EN / DE / IT / FR

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy

ZADANIA:
• pozyskiwanie nowych partnerów handlowych/dystrybutorów (sklepy stacjonarne/internetowe/biura projektowe itp)
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych,
• przygotowanie oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla partnerów handlowych
• monitorowanie rynku, działań konkurencji oraz poszukiwanie szans rozwoju sprzedaży
• realizacja celów sprzedażowych – ilościowych i jakościowych,

WYMAGANIA
• MINIMUM 2 LETNIE DOŚWIADCZENIE W HANDLU
• doświadczenie w branży meblowej będzie dodatkowym autem
• łatwość budowania i utrzymywania relacji,
• zaangażowanie, samodzielność, kreatywność
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• bardzo dobra organizacja pracy,
• wysoka kultura osobista.
• prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY
• wynagrodzenie podstawowe plus wynagrodzenie zmienne uzależnione od osiąganych wyników, (forma zatrudnienia do ustalenia)
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na w/w stanowisku
• pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
• wiele ciekawych i ambitnych projektów
• możliwość zakupu produktów firmy ze zniżką

INSTAGRAM inspirations