EN / DE / IT / FR

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy

ZADANIA:
• pozyskiwanie nowych partnerów handlowych (sklepy stacjonarne oraz internetowe w Polsce oraz na terenie UE, dystrybutorzy, biura architektoniczne i projektowe itp.)
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych,
• przygotowanie oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla partnerów handlowych
• monitorowanie rynku, działań konkurencji oraz poszukiwanie szans rozwoju sprzedaży
• realizacja celów sprzedażowych – ilościowych i jakościowych,

WYMAGANIA
• minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży meblarskiej
• łatwość budowania i utrzymywania relacji,
• zaangażowanie, samodzielność, kreatywność
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• bardzo dobra organizacja pracy,
• wysoka kultura osobista.
• prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY
• wynagrodzenie podstawowe plus wynagrodzenie zmienne uzależnione od osiąganych wyników, (forma zatrudnienia do ustalenia)
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na w/w stanowisku
• pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
• wiele ciekawych i ambitnych projektów
• możliwość zakupu produktów firmy ze zniżką

INSTAGRAM inspirations

  • Bedside table GOODNIGHT with shelf is a great solution for those who like minimalist style.  Photo: @poliszdesign_by_kate_co
  • Mamy zaszczyt ogłosić 5 zwycięzców I edycji konkursu! Nagrody w postaci bonów o wartości 500 zł wędrują do:
@polcioslawa
@aga_k_porebska
@magdalena_yy
@simplethings.style
@pietkiewiczstach
Laureatów prosimy o skontaktowanie się z nami w wiadomości prywatnej.
  • 1 marca ruszyliśmy z II edycją naszego konkursu! Weź udział i zgarnij wspaniałe nagrody 🙂
Zasady konkursu dostępne są na stronie https://takemehome.pl/konkurs/. Wyniki I etapu poznacie już niebawem 😉
  • Kochani, w tym tygodniu nasz showroom zamieni się w galerię sztuki! 🖼
Gościć będziemy bowiem prace łódzkiego artysty Grzegorza Worpusa. Jeśli szukacie pięknego, nowoczesnego obrazu do swojego wnętrza, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie do piątku 8 marca w godzinach 10:00-18:00.
  • Do Wielkanocy mamy jeszcze trochę czasu, dlatego warto już wcześniej rozważyć zakup stołu. Zamówienia na stoły przyjmujemy do 10. marca.
  • SKINNY console table set has a new member! Let us introduce you new SKINNY XL with shelf and drawer console table.
  • PORTO in white color looks same elegantly as in black.  Photo: @hompicscom
  • Do końca pierwszej edycji konkursu zostało tylko kilka dni. Wrzuć na Instagram zdjęcie własnej aranżacji mebli take me HOME. i zdobądź 1 z 5 bonów podarunkowych o wartości 500 zł!