× W dziale OUTLET ostatnie sztuki mebli z rabatem do -50%!
nasze nagrody
PL / EN / DE
kinga wysocka - take me HOME

Kinga Wysocka, Polska


Architekt specjalizujący się w architekturze wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej. Od 2006 roku jest właścicielką autorskiej pracowni projektowej sygnowanej własnym nazwiskiem. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi, a później – Wydział Architektury Politechniki Łódzkiej.

Odbyła staż w firmie Arquitetura Oscar Ferreira w Belo Horizonte (Brazylia). Karierę zawodową rozpoczęła w warszawskich pracowniach architektonicznych – DJiO, smz.architekci oraz wnętrzarskich, tj. MM Idea, De Novo.

Odebrała liczne nagrody w konkursach fotograficznych. W Łódzkim Towarzystwie Fotograficznym odbyła się indywidualna wystawa fotografii jej autorstwa.

Najważniejsze jest dla niej łączenie funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych z bezpretensjonalną prostotą stylistyczną i nowoczesnymi formami. Idea ta ujawnia się również w projektach mebli stworzonych dla marki ‘take me HOME’. Minimalizm i geometrię kształtów łączy z pomysłowością nietypowego układu przekątnych dających interesujący efekt tak, jak to ujawnia się np. w modelu Cień.

Więcej o projektancie: www.wysockadesign.pl

Produkty zaprojektowane przez Kingę Wysocką


3-kolor - take me HOME
zenit coffee table - take me HOME
a-symetric - take me HOME