AUTOR minimalistyczne biurko

Industrialne biurko AUTOR, którego loftowy charakter podkreśla stalowa rama oraz dębowy blat.

od 3 749  DARMOWA PRZESYŁKA
od 3 048  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
08-001OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

biurko w stylu industrialnym deboweIndustrialne biurko do domu
biurko w stylu skandynawskim z półkami drewno dębowe

Biurko skandynawskie z blatem drewnianym

Możecie Państwo zdecydować, czy blat tego industrialnego biurka ma być zaimpregnowany olejowoskiem czy lakierem matowym. Więcej na temat impregnacji drewna znajdziecie w zakładce Wykończenie.

debowe-nowoczesne-biurko

Biurku z podręcznymi półkami

Nowoczesne biurko jest wyposażone w dwie praktyczne półki, które według uznania mogą być umieszczone po prawej, bądź lewej stronie. Biurko w stylu loftowym pasuje do wnętrz w stylu industrialnym oraz skandynawskim.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty