BEIRUT nowoczesny stolik pomocniczy

Niewielki, nowoczesny stolik pomocniczy BEIRUT, który idealnie sprawdzi się w roli pomocnika przy sofie.

 

 

799  DARMOWA PRZESYŁKA
650  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
02-001OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stolik nocny czarnyPraktyczny, mały stolik do sofy
stolik kawowy biały pomocniczy

Klasyczny stolik pomocniczy

Uniwersalny, polski design mebla pozwala zastosować go we wnętrzach w dowolnym stylu. Stolik pomocniczy składa się z bardzo minimalistycznej podstawy - dwóch stalowych nóg lakierowanych proszkowo, które krzyżują się po przekątnej. Takie rozwiązanie nadaje lekkości i pozwala przysunąć stolik do oparcia sofy.

stolik skandynawski biały pomocnik

Stolik pomocniczy lub nocny

Ten mały stolik idealnie sprawdzi się także jako stolik nocny w minimalistycznej sypialni. Od Państwa zależy, gdzie zastosujecie ten mały stolik pomocniczy.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty