- 9%

HARMONIA fotel klubowy niski

Nowoczesny, dębowy fotel klubowy w stylu skandynawskim.
Informacja o dostępnych tkaninach znajduje się w dolnej części strony.

od 2 299  DARMOWA PRZESYŁKA
od 2 099 
oszczędzasz aż 200 
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
10-070OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

fotele klubowe skandynawskie nowoczesne dąb naturalnyHARMONIA piękna
fotel klubowy do recepcji lobby hotelu
czany fotel klubowy debowy skandynawski styl

Wygodny fotel klubowy w stylu skandynawskim

Nowoczesny fotel klubowy do salonu, lobby lub kawiarni. Ciepłe drewno dębowe połączone z tkaniną o pięknej fakturze. Kąt nachylenia siedziska i oparcia zapewniają bardzo wygodną pozycję siedzenia. Ten piękny fotel w stylu skandynawskim będzie ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza.

Fotel niższy i wyższy - do wyboru

Fotel HARMONIA dostępny jest w dwóch wielkościach, dzięki czemu można bardzo ciekawie zaaranżować wnętrze kawiarni lub lobby. Do wyboru kilka pięknych kolorów dostępnych w standardzie. W naszym showroomie możecie Państwo wybrać inną tkaninę. Fotel może zostać także obity powierzoną przez Państwa tkaniną.

Szukasz innej tkaniny lub koloru?

Nasze sofy i fotele tapicerujemy naturalnymi tkaninami Creta z palety Magenta portugalskiej marki Elastron. Wybraliśmy dla Państwa 6 pięknych kolorów tej tkaniny.
Istnie także możliwość zamówienia naszych sof w innej tkaninie z oferty marki Elastron.
Dowiedz się, jak zamówić fotel w innej tkaninie

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…