GAP minimalistyczny stolik nocny pomocnik

Nowoczesny stolik pomocniczy GAP to mebel o bardzo ciekawej formie, dzięki zastosowaniu w meblu dwóch półokrągłych blatów.

1 399  DARMOWA PRZESYŁKA
1 137  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
02-013OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stolik nocny nowoczesny czarnyMały, minimalistyczny stolik z podwójnym blatem
meble design

Idealny stolik pomocniczy do salonu

Wysokość stolika sprawia, że mebel idealnie komponować będzie się z większością sof oraz foteli. Z uwagi na nietypowe ułożenie blatów, jeden pod drugim, zyskujemy schowek, na przykład na gazety. Rozwiązanie to powoduje, że powierzchnia użytkowa blatu jest prawie dwukrotnie większa niż powierzchnia stolika. Stolik pomocniczy GAP to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć zawsze coś pod ręką.

czarny stolik nocny minimalistyczny

Praktyczny stolik nocny

Ten niewielki stolik pomocniczy doskonale sprawdzi się także jako praktyczny stolik nocny. Stolik GAP występuje w 2 wariantach - z blatem z naturalnego forniru dębowego lub z aluminium. Podstawa wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo.

Projektant tego mebla:
Stefan Bartel | Michael Holzer,
Austria

Projektanci Michael Holzer i Stefan Bartel prowadzą w Linz w Austrii biuro projektowe BARTEL/HOLZER specjalizujące się w projektowaniu mebli dla europejskich producentów. Stefan Bartel studiował projektowanie wizualne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz oraz zapoznał się z różnymi perspektywami w branży meblarskiej w ciągu najbliższych 30 lat: jako projektant wnętrz, kierownik seminarium, wykładowca i projektant mebli. Michael Holzer studiował wzornictwo przemysłowe i projektowanie graficzne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz i od tego czasu pracuje jako niezależny projektant.

Podobne produkty