OSTATNIA SZTUKA - 39%

BARON 180 cm industrialny stół

BARON to klasyczny, prosty w formie stół industrialny o długości 180 cm. Dzięki podciętemu blatowi oraz nachylonym nogom ten duży stół wygląda bardzo lekko.

5 699  DARMOWA PRZESYŁKA
3 499 

Na stanie

oszczędzasz aż: 2200
     

zadaj pytanie
SKU
07-043-1OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

stol industrialny z debowym blatem olejowanymBARON loftowy stół

Lity dąb i stal

Ścięty blat oraz nachylone nogi schodzące do osi stołu sprawiają, że wygląda on lekko nawet w dużym rozmiarze. Masywne, stalowe nogi nadają meblowi solidny wygląd, ale nie dominują.

stol industrialny z debowym blatem
industrialny stol z blatem debowym

Loftowy styl

Zdecydowanie większą uwagę tego nowoczesnego stołu przyciąga dębowy blat, najwyższej klasy A/B. Wybarwienie tego minimalistycznego stołu, jak i większości innych, może zostać dobrane według Państwa oczekiwań.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…