OSTATNIA SZTUKA - 31%

NAGOYA niska (z ekspozycji) komoda z przesuwanymi drzwiami

Czarna, dębowa komoda z przesuwanymi drzwiami w stylu japandi.

Jedna sztuka – model z ekspozycji w showroomie. Mebel w stanie idealnym.

 

 

4 799  DARMOWA PRZESYŁKA
3 299 
     
zadaj pytanie
SKU
12-060OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

szafka minimalistyczna czarna debowaMinimalistyczna komoda z ażurowymi, przesuwanymi drzwiami
czarna komoda z przesuwanymi drzwiami

Drzwi przesuwane - element charakterystyczny dla japońskich wnętrz

Włoski projektant Luigi Cittadini zainspirował się popularnym systemem przesuwnym wywodzącym się z Japonii, gdzie owe drzwi przesuwne to praktycznie standard, umożliwiający w pełni funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Tak też jest z NAGOYĄ. Wprowadzenie tego rozwiązania umożliwia dowolną aranżacje oraz ekspozycję będącej w niej przedmiotów.

szafka w stylu japonsim czarna komoda

Komoda w stylu japandi

Japandi to połączenie stylistyki japońskiej oraz skandynawskiej. Dzięki poprzecznym otworom ustawiony wewnątrz szafki sprzęt rtv można sterować pilotem. Szafka NAGOYA jest piękna w swojej prostej, minimalistycznej formie. Została zaprojektowana z myślą o komfortowym użytkowaniu na lata.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…