NOWOŚĆ

NAGOYA wysoka color komoda czarna z przesuwanymi drzwiami

Wysoka komoda z przesuwanymi drzwiami – dwukolorowa.

5 299  DARMOWA PRZESYŁKA
4 308  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
16-045OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

komoda z przesuwanymi drzwiami toffi

Czarna komoda z przesuwanymi drzwiami

Włoski projektant Luigi Cittadini zainspirował się popularnym systemem przesuwnym wywodzącym się z Japonii, gdzie owe drzwi przesuwne to praktycznie standard, umożliwiający w pełni funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Japandi to połączenie stylistyki skandynawskiej i japońskiej.

komoda z przesuwanymi drzwiami niebieska

Ciekawe, kontrastujące połączenie

Jeśli chcemy możemy zsunąć drzwi np. na jedną stronę, wyeksponować cześć przechowywanych w niej przedmiotów i traktować tę szafkę jako mebel częściowo otwarty.  Szafka NAGOYA jest piękna w swojej prostej, minimalistycznej formie. Została zaprojektowana z myślą o komfortowym użytkowaniu na lata.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Podobne produkty