NOWOŚĆ - 30%

NAGOYA wysoka color komoda czarna z przesuwanymi drzwiami

Wysoka komoda z przesuwanymi drzwiami – dwukolorowa.

5 299  DARMOWA PRZESYŁKA
3 709 

PROMOCJA do 6 czerwca, oszczędzasz aż

1 590 
Konfiguracja
niebieski RAL5007
niebieski RAL5007
terakota RAL2001
terakota RAL2001
toffi RAL8001
toffi RAL8001
zielony RAL6011
zielony RAL6011
Wyczyść
     
zadaj pytanie
SKU
16-045OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

komoda z przesuwanymi drzwiami toffi

Czarna komoda z przesuwanymi drzwiami

Włoski projektant Luigi Cittadini zainspirował się popularnym systemem przesuwnym wywodzącym się z Japonii, gdzie owe drzwi przesuwne to praktycznie standard, umożliwiający w pełni funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Japandi to połączenie stylistyki skandynawskiej i japońskiej.

komoda z przesuwanymi drzwiami niebieska

Ciekawe, kontrastujące połączenie

Jeśli chcemy możemy zsunąć drzwi np. na jedną stronę, wyeksponować cześć przechowywanych w niej przedmiotów i traktować tę szafkę jako mebel częściowo otwarty.  Szafka NAGOYA jest piękna w swojej prostej, minimalistycznej formie. Została zaprojektowana z myślą o komfortowym użytkowaniu na lata.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Podobne produkty