NOWOŚĆ - 10%

FUKS KOLOR krzesło czarne małe

Nowoczesne, krzesło na minimalistycznej metalowej podstawie z drewnianym, czarnym oparciem i siedziskiem. Dostępne w kilku kolorach.

999  DARMOWA PRZESYŁKA
899 

do 24 stycznia oszczędzasz

100 
niebieski RAL5007
niebieski RAL5007
szary RAL7001
szary RAL7001
terakota RAL2001
terakota RAL2001
zielony RAL6011
zielony RAL6011
Wyczyść
     
SKU
10-063OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

Minimalistyczne, krzesło w kilku ciekawych kolorach

Krzesło dostępne w kilku pięknych kolorach

Kolorowe krzesło FUKS będzie ciekawym akcentem w jadalni lub biurze. To nowoczesne krzesło wygląda bardzo lekko dzięki podstawie z cienkiej rurki o średnicy 18 mm oraz wąskiemu oparciu. Oparcie zostało umieszczone wysoko i pod właściwym kątem, dzięki czemu stanowi idealne podparcie dla ciała.

krzeslo metalowe nogi pomarańczowe
krzeslo metalowe nogi niebieskie czarny

Paleta RAL - dziesiątki kolorów do wyboru

Projektując wnętrza komercyjne, jak restauracja czy biuro, możecie Państwo zamówić to minimalistyczne krzesło w dowolnym kolorze z palety RAL (wycena indywidualna). Minimalna ilość to 8 sztuk.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty