NOWOŚĆ - 10%

FUKS KOLOR krzesło dąb naturalny duże

Nowoczesne, krzesło na minimalistycznej metalowej podstawie, z drewnianym, dębowym oparciem i siedziskiem.Dostępne w kilku kolorach.

999  DARMOWA PRZESYŁKA
899 

do 24 stycznia oszczędzasz

100 
kremowy RAL1001
kremowy RAL1001
niebieski RAL5007
niebieski RAL5007
szary RAL7001
szary RAL7001
terakota RAL2001
terakota RAL2001
toffi RAL8001
toffi RAL8001
zielony RAL6011
zielony RAL6011
Wyczyść
     
SKU
10-064OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

kolorowe krzesło nowoczesne minimalistyczneMinimalistyczne, krzesło w kilku ciekawych kolorach

Krzesło dostępne w kilku pięknych kolorach

Kolorowe krzesło FUKS będzie ciekawym akcentem w jadalni lub biurze. To nowoczesne krzesło wygląda bardzo lekko dzięki podstawie z cienkiej rurki o średnicy 18 mm oraz wąskiemu oparciu. Oparcie zostało umieszczone wysoko i pod właściwym kątem, dzięki czemu stanowi idealne podparcie dla ciała.

krzeslo metalowe nogi dab naturalny
krzeslo metalowe dab naturalny

Paleta RAL - dziesiątki kolorów do wyboru

Projektując wnętrza komercyjne, jak restauracja czy biuro, możecie Państwo zamówić to minimalistyczne krzesło w dowolnym kolorze z palety RAL (wycena indywidualna). Minimalna ilość to 8 sztuk.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty