DANTE BI-COLOR krzesło drewniane kolorowe

Nowoczesne krzesło drewniane dostępne w kilku kolorach.

Minimalne zamówienie wynosi 20 sztuk.

 

1 199  DARMOWA PRZESYŁKA
975  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
10-041OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

designerskie drewniane krzesla styl skandynawskiDwukolorowe, pastelowe krzesła DANTE BI-COLOR
krzeslo drewniane niebieskie polski design

Dwukolorowe, nowoczesne krzesło drewniane dla miłośników kolorów

Dwukolorowe krzesło DANTE to nasza propozycja dla osób, które chcą wprowadzić do wnętrza nowoczesny akcent kolorystyczny. Ponieważ pastelowe kolory wszystkich krzeseł połączone są jednocześnie z kolorem czarnym, świetnie komponują się z ciemnymi, eleganckimi wnętrzami.

kolorowe drewniane krzeslo design

Idealne krzesło do baru lub restauracji

Krzesło DANTE można złożyć razem (szaplować), co jest niezmiernie ważne w przypadku krzesła będącego wyposażeniem restauracji. Z myślą o projektach wnętrz gastronomii krzesło DANTE możemy wyprodukować w dowolnym kolorze RAL/NCS. (minimalna ilość - 20 sztuk)

krzeslo drewaniane kolorowe

A może miks krzeseł kolorowych?

Ciekawy efekt daje użycie we wnętrzu kilku nowoczesnych krzeseł DANTE BI-COLOR w różnych kolorach. Można także zestawić czarne, klasyczne krzesła DANTE z krzesłem dwukolorowym.

krzeslo drewno kolorowe polski design

krzeslo drewaniane kolorowe Ekologiczna tapicerka odporna na zniszczenie i łatwa w utrzymaniu czystości

To drewniane krzesło w stylu skandynawskim pokryte jest tkaniną typu ekoskóra marki Davis z kolekcji MADRYT (9100), przeznaczoną do intensywnego użytkowania (50.000 cykli).

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…