DANTE BI-COLOR krzesło drewniane kolorowe

Nowoczesne krzesło drewniane dostępne w kilku kolorach.

969  DARMOWA PRZESYŁKA
788  netto
bordowy - RAL 8004
niebieski - RAL 5014
różowy - RAL 0507010
szary - RAL 2406005
zielony - RAL 1305010
Wyczyść
     
SKU
10-041OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

designerskie drewniane krzesla styl skandynawskiDwukolorowe, pastelowe krzesła DANTE BI-COLOR

Dwukolorowe, nowoczesne krzesło drewniane dla miłośników kolorów

Dwukolorowe krzesło DANTE to nasza propozycja dla osób, które chcą w prowadzić do wnętrza nowoczesny akcent kolorystyczny. Ponieważ pastelowe kolory wszystkich krzeseł połączone są jednocześnie z kolorem czarnym, świetnie komponują się z ciemnymi, eleganckimi wnętrzami.

kolorowe drewniane krzeslo design
krzeslo drewniane niebieskie polski design

Idealne krzesło do baru lub restauracji

Krzesło DANTE można złożyć razem (szaplować), co jest niezmiernie ważne w przypadku krzesła będącego wyposażeniem restauracji. Z myślą o projektach wnętrz gastronomii krzesło DANTE możemy wyprodukować w dowolnym kolorze RAL/NCS. (minimalna ilość - 10 sztuk)

A może miks krzeseł kolorowych?

Ciekawy efekt daje użycie we wnętrzu kilku nowoczesnych krzeseł DANTE BI-COLOR w różnych kolorach. Można także zestawić czarne, klasyczne krzesła DANTE z krzesłem dwukolorowym.

krzeslo drewno kolorowe polski design
krzeslo drewaniane kolorowe

Ekologiczna tapicerka odporna na zniszczenie i łatwa w utrzymaniu czystości.

To drewniane krzesło w stylu skandynawskim pokryte jest tkaniną typu ekoskóra marki Davis z kolekcji MADRYT (9100), przeznaczoną do intensywnego użytkowania (50.000 cykli).

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty