OSTATNIA SZTUKA - 15%

DANTE BI-COLOR krzesło drewniane szare

Nowoczesne krzesło drewniane w stylu mid-century.

 

1 099  DARMOWA PRZESYŁKA
929 
Konfiguracja

Na stanie

     
zadaj pytanie
SKU
12-037OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

designerskie drewniane krzesla styl skandynawskiDwukolorowe, pastelowe krzesła DANTE BI-COLOR
krzesło szare drewno naturalne

Dwukolorowe, nowoczesne krzesło drewniane dla miłośników kolorów

Dwukolorowe krzesło DANTE to nasza propozycja dla osób, które chcą wprowadzić do wnętrza nowoczesny akcent kolorystyczny. Ponieważ pastelowe kolory wszystkich krzeseł połączone są jednocześnie z kolorem czarnym, świetnie komponują się z ciemnymi, eleganckimi wnętrzami.

krzesło drewniane polski design

Idealne krzesło do baru lub restauracji

Krzesło DANTE można złożyć razem (sztaplować), co jest niezmiernie ważne w przypadku krzesła będącego wyposażeniem restauracji. To drewniane krzesło w stylu skandynawskim pokryte jest tkaniną typu ekoskóra marki Davis z kolekcji MADRYT (9100), przeznaczoną do intensywnego użytkowania (50.000 cykli).

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Podobne produkty