JONAS krzesło drewniane czarne tapicerka czarna

Nowoczesne, drewniane krzesło nawiązujące stylistyką do najlepszego polskiego i skandynawskiego designu lat 70 i 80 dwudziestego wieku.

799  DARMOWA PRZESYŁKA
650  netto
     
SKU
10-034OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

krzesla drewniane w stylu skandynawskimDrewniane krzesła JONAS dostępne w wielu wariantach

Czarne, tapicerowane krzesło z wygodnym uchwytem

W wersji monochromatycznej, czarnej krzesło wygląda minimalistycznie. To piękne krzesło w stylu skandynawskim pasować będzie do większości nowoczesnych, ale także eleganckich wnętrz.

czarne miekkie krzeslo drewniane
krzeslo czarne drewniane tapicerowane nowoczesne

Krzesło do mieszkania lub restauracji

Nowoczesne czarne krzesło JONAS to idealna propozycja nie tylko do nowoczesnych wnętrz, ale także do restauracji i barów. Uchwyt w oparciu pozwala na wygodne przesuwanie krzesła. Rozwiązanie to sprawia, że jest to idealne krzesło także dla gastronomii.

To drewniane krzesło dostępne jest w standardzie kolorze czarnym lub na zamówienie w wybarwieniu np. na orzech lub palisander. Istnieje także możliwość pomalowania krzesła na kolor z palety RAL/NCS. (min.10 sztuk)

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty