OSTATNIE SZTUKI - 20%

JONAS MIX krzesło drewanie dąb naturalny czarny

Nowoczesne, drewniane krzesło nawiązujące stylistyką do najlepszego polskiego i skandynawskiego designu lat 70 i 80 dwudziestego wieku.

749  DARMOWA PRZESYŁKA
599 

Na stanie

     
SKU
10-030OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

krzesla w stylu skandynawskim drewniane dab naturalnyDrewniane krzesła JONAS dostępne w wielu wariantach

Ciekawe połączenie dębu naturalnego i barwionego na czarno

To naturalne, dębowe krzesło wygląda bardzo minimalistycznie dzięki swojej prostej formie. W wersji duo-kolor krzesło wygląda wyjątkowo pięknie, dzięki wyraźnemu odcięciu poszczególnych jego elementów. To drewniane krzesło w stylu skandynawskim pasować będzie do większości nowoczesnych, w których pojawiają się elementy z naturalnego dębu.

krzeslo czarne debowe skandynawskie
krzeslo nowoczesne drewniane dab

Gdy nie chcemy, aby dominował jeden kolor mebla

Nowoczesne, dębowe krzesło JONAS to idealna propozycja nie tylko do nowoczesnych wnętrz, ale także do restauracji i barów. Uchwyt w oparciu pozwala na wygodne przesuwanie krzesła. Rozwiązanie to sprawia, że jest to idealne krzesło także dla gastronomii.

To drewniane krzesło dostępne jest w standardzie kolorze naturalnym i czarnym lub na zamówienie w wybarwieniu np. na orzech lub palisander. Istnieje także możliwość pomalowania krzesła na kolor z palety RAL/NCS. (min. 10 sztuk)

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty