OSTATNIE SZTUKI - 13%

MAESTRO krzesło drewniane białe

Białe drewniane krzesło do nowoczesnej kuchni lub jadalni. Ostatnie 3 sztuki.

799  DARMOWA PRZESYŁKA
699 

oszczędzasz aż

100 

Na stanie

     
zadaj pytanie
SKU
10-028OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

biale drewniane krzeslo polski designBiałe krzesło drewniane z perforacją
biale krzeslo drewniane nowoczesne

Wygodne krzesło, piękny design

Nowoczesne, drewniane krzesło do kuchni lub jadalni z dużym oparciem, które wygląda lekko za sprawą dużej perforacji. Dzięki niej krzesło jest częściowo transparentne. Mebel idealny do wnętrz, w których nie chcemy wprowadzać ciepłego rysunku drewna, ale zależy nam na zastosowaniu naturalnych materiałów.

polski design krzeslo nowoczesne biale

Krzesło z ciekawym detalem

Ten ergonomiczny kształt krzesła wyprofilowany jest z myślą o prostej postawie osoby która na nim usiądzie. Wysokość oparcia krzesła zapewnia duży komfort siedzenia osób każdego wzrostu. To minimalistyczne krzesło zwraca uwagę ciekawą formą oparcia, rozchodzącą się ku górze, która według klientów przypomina czapkę torreadora.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Podobne produkty