OSTATNIA SZTUKA - 44%

JONAS krzesło tapicerowane dąb naturalny

Nowoczesne, drewniane krzesło nawiązujące stylistyką do najlepszego polskiego i skandynawskiego designu lat 60 i 70 dwudziestego wieku.
Dostępna 1 sztuka. Produkt nowy. Siedzisko inne niż w standardowym modelu Jonas.

899  DARMOWA PRZESYŁKA
499 

Na stanie

     
zadaj pytanie
SKU
12-054OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

krzesla w stylu skandynawskim drewniane dab naturalnyDrewniane krzesła JONAS dostępne w wielu wariantach
krzesla debowe nowoczesne drewniane do restauracji

Dębowe krzesło w stylu skandynawskim

Linia krzesła jak i jego ergonomia nawiązuje do najlepszego skandynawskiego oraz polskiego wzornictwa lat 70 ubiegłego wieku. To skandynawskie krzesło idealnie pasuje do eleganckich, współczesnych wnętrz mimo swojej stylistyki, która może zostać uznana za vintage czy retro.

drewniane krzeslo debowe retro

Krzesło do wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych

Nowoczesne czarne krzesło JONAS to idealna propozycja nie tylko do nowoczesnych wnętrz, ale także do restauracji i barów. Uchwyt w oparciu pozwala na wygodne przesuwanie krzesła. Rozwiązanie to sprawia, że jest to idealne krzesło także dla gastronomii.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…