MEZZO SOFT BICOLOR skandynawski stół

Nowoczesny, minimalistyczny stół w stylu skandynawskim z blatem czarnym lub białym.

od 4 199  DARMOWA PRZESYŁKA
od 3 414  netto
150
150
160
160
170
170
180
180
190
190
200
200
biały mat
czarny mat
Wyczyść
     
SKU
07-037OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

stol z bialym blatem nowoczesny duzyNowoczesny stół z dębowym detalem

Minimalistyczny, nowoczesny, prosty w formie

Nowoczesny stół do jadalni MEZZO SOFT BICOLOR to wersja stołu MEZZO zaprojektowana z myślą o wnętrzach utrzymanych w stylistyce minimalistycznej, w których drewno nie może być elementem dominującym. Element drewniany występuję tutaj jako dodatkowy akcent kolorystyczny odcinający blat od nóg, dzięki czemu stół wygląda bardzo lekko.

stol z bialym blatem do jadalni polski design
stol z czarnym blatem nowoczesny

Bezpieczny dla dzieci

Okrągłe nogi oraz zaokrąglone narożniki sprawiają, że ten minimalistyczny stół jest bezpieczny dla dzieci. W wersji większej będzie to idealny stół do salonu, w mniejszym rozmiarze świetnie sprawdzi się w kuchni.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty