ALEGORIA WYSOKA minimalistyczna komoda

Czarna, minimalistyczna szafka pionowa z szufladami, drzwiami oraz pustą przestrzenią na dowolną aranżację. Do wyboru kolor czarny lub dębowy. Komoda Alegoria dostępna jest także w wersji poziomej.

od 5 399  DARMOWA PRZESYŁKA
od 4 389  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
16-066OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

czarne szafki minimalistyczne męskie wnętrze prosta formaMinimalistyczne komody z pięknym detalem
czarna szafka komoda wysoka nowoczesna prosta forma

Minimalistyczna pionowa komoda

Alegoria to elegancka, minimalistyczna komoda podzielona na 4 symetryczne części: dwie otwarte, jedną z drzwiami i jedną z szufladami. Szuflady posiadają cichy domyk, natomiast drzwi otwierają się na klik. Podstawa mebla jest z tyłu cofnięta o 2 cm, aby komodę można było dosunąć do ściany posiadającej listwy przypodłogowe.

szafka pionowa czarna minimalistyczna prosta forma

Komoda w kolorze czarnym lub dębowym

Komoda czarna posiadać widoczną strukturę naturalnego dębu (fornir dębowy). Drugą opcją jest kolor naturalny dębowy. Dekory drzwi i pleców wykonane są z lakierowanej płyty MDF.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…