NOWOŚĆ

ALEGORIA WYSOKA minimalistyczna czarna komoda

Czarna, minimalistyczna szafka pionowa z szufladami, drzwiami oraz pustą przestrzenią na dowolną aranżację. Do wyboru kolor czarny lub dębowy. Komoda Alegoria dostępna jest także w wersji poziomej.

od 4 799  DARMOWA PRZESYŁKA
od 3 902  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
16-066OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

czarne szafki minimalistyczne męskie wnętrze prosta formaMinimalistyczne komody z pięknym detalem
czarna szafka komoda wysoka nowoczesna prosta forma

Minimalistyczna pionowa komoda

Alegoria to elegancka, minimalistyczna komoda podzielona na 4 symetryczne części: dwie otwarte, jedną z drzwiami i jedną z szufladami. Szuflady posiadają cichy domyk, natomiast drzwi otwierają się na klik. Podstawa mebla jest z tyłu cofnięta o 2 cm, aby komodę można było dosunąć do ściany posiadającej listwy przypodłogowe.

szafka pionowa czarna minimalistyczna prosta forma

Komoda w kolorze czarnym lub dębowym

Możecie Państwo zdecydować, czy Wasza komoda ma być cała jednolicie czarna (płyta Egger) czy też posiadać widoczną strukturę naturalnego dębu (fornir dębowy). Drugą opcją jest kolor dębowy - naturalny fornir lub płyta Egger dąb. Dekory wykonane są z lakierowanej płyty MDF.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Podobne produkty