PORTABLE minimalistyczna konsola

Nowoczesna konsola przyścienna z blatem w formie tacy.

1 099  DARMOWA PRZESYŁKA
893  netto
biały mat
czarny mat
Wyczyść
     
SKU
03-043OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

konsola nowoczesna w stylu loftowym z taca dabMinimalistyczna konsola z blatem w formie tacy

Konsola ze zdejmowanym blatem w formie tacy

Konsola przyścienna PORTABLE jest idealnym uzupełnieniem zestawu minimalistycznych stolików kawowych z tej samej kolekcji. Blat konsoli jest jednocześnie zdejmowaną tacą, która świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia czy do podania śniadania do łóżka.

zestaw nowoczesnych stolikow z taca
konsola czarna z taca debowa

Zestaw konsola + stoliki kawowe z tacą?

Zarówno konsola jak i stoliki idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach w stylu skandynawskim lub loftowym. Podstawa jest wykonana ze stali lakierowanej proszkowo a blat z laminatu oraz drewna dębowego.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty