NOWOŚĆ

"ERTEFAŁ" Z SZUFLADAMI 200 CM minimalistyczna szafka stolik rtv

Nowoczesna szafka stolik RTV o szerokości 200 cm z dolną półka przeznaczoną do przechowywania sprzętu grającego, czy dekodera.

od 3 999  DARMOWA PRZESYŁKA
od 3 251  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
03-042OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

szafka pod telewizor nowoczesna rtvDługa szafka rtv na sprzęt grający oraz telewizor
półka rtv czarna minimalistyczna

Mebel pod telewizor z półką i szufladami

Szerokie szuflady pozwolą na przechowanie dodatkowych rzeczy lub płyty DVD. Głębokość szuflad wynosi 30cm. Na górnej dębowej półce lub nad meblem, można zamontować telewizor. Mebel utrzymany jest w stylistyce industrialnej/loftowej dzięki wykorzystaniu stali i drewna.

szafka rtv pod telewizor na sprzet z szufladami

Szafka rtv z drewna dębowego lub lakierowanego MDFu

Blat wykonany z lakierowanej płyty MDF lub wysokiej jakości litego drewna dębowego. Minimalistyczna szafka RTV pasuje do salonu oraz przestronnego gabinetu. W zależności od wybranego materiału ten mebel pod telewizor jest bardziej skandynawski, naturalny lub monochromatyczny, minimalistyczny. Istnieje możliwość wyprodukowania, za dopłatą, szafki RTV z maskownicą na kable w kolorze mebla.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty