"ERTEFAŁ" Z SZUFLADAMI 200 CM minimalistyczna szafka stolik rtv

Nowoczesna szafka stolik RTV o szerokości 200 cm z dolną półka przeznaczoną do przechowywania sprzętu grającego, czy dekodera.

4 299  DARMOWA PRZESYŁKA
3 495  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
03-042OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

szafka pod telewizor nowoczesna rtvDługa szafka rtv na sprzęt grający oraz telewizor
polka pod telewizor industrialna

Mebel pod telewizor z półką i szufladami

Szerokie szuflady pozwolą na przechowanie dodatkowych rzeczy lub płyty DVD. Głębokość szuflad wynosi 30cm. Na górnej dębowej półce lub nad meblem, można zamontować telewizor. Mebel utrzymany jest w stylistyce industrialnej/loftowej dzięki wykorzystaniu stali i drewna.

szafka rtv pod telewizor na sprzet z szufladami

Szafka rtv z drewna dębowego lub lakierowanego MDFu

Blat wykonany jest wysokiej jakości litego drewna dębowego. Minimalistyczna szafka RTV pasuje do salonu oraz przestronnego gabinetu. W zależności od wybranego materiału ten mebel pod telewizor jest bardziej skandynawski, naturalny lub monochromatyczny, minimalistyczny.

Nie wiesz jaki blat wybrać?
Dowiedz się więcej!

Chcesz wiedzieć czym różni się lity dąb od forniru dębowego?
Masz wątpliwość czy wybrać blat wykończony lakierem czy olejowoskiem?
Nie wiesz jak dbać o mebel z drewna?
Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w głównym menu, w zakładce Wykończenie.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…