NOWOŚĆ - 10%

"ERTEFAŁ" Z SZUFLADAMI 200 CM minimalistyczna szafka stolik rtv

Nowoczesna szafka stolik RTV o szerokości 200 cm z dolną półka przeznaczoną do przechowywania sprzętu grającego, czy dekodera.

od 3 899  DARMOWA PRZESYŁKA
od 3 509 

do 24 stycznia oszczędzasz

390 
MDF biały mat
MDF biały mat
MDF czarny mat
MDF czarny mat
naturalny fornir dębowy, lakier mat
naturalny fornir dębowy, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, olejowosk
dąb lity, olejowosk
MDF biały mat
MDF biały mat
MDF czarny mat
MDF czarny mat
biały mat
biały mat
czarny mat
czarny mat
Wyczyść
     
SKU
03-042OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

szafka pod telewizor nowoczesna rtvDługa szafka rtv na sprzęt grający oraz telewizor

Mebel pod telewizor z półką i szufladami

Szerokie szuflady pozwolą na przechowanie dodatkowych rzeczy lub płyty DVD. Na górnej dębowej półce lub nad meblem, można zamontować telewizor. Mebel utrzymany jest w stylistyce industrianej/loftowej dzięki wykorzystaniu stali i drewna.

polka rtv czarna minimalistyczna
szafka rtv pod telewizor na sprzet z szufladami

Szafka rtv z drewna dębowego lub lakierowanego MDFu

Blat wykonany z lakierowanej płyty MDF lub wysokiej jakości litego drewna dębowego. Minimalistyczna szafka RTV pasuje do salonu oraz przestronnego gabinetu. W zależności od wybranego materiału ten mebel pod telewizor jest bardziej skandynawski, naturalny lub monochromatyczny, minimalistyczny.

Istnieje możliwość wyprodukowania, za dopłatą, szafki RTV z maskownicą na kable w kolorze mebla. Głębokość szuflad wynosi 30cm.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty