MONOLIT OKRĄGŁY minimalistyczne czarne stoliki

Okrągły, minimalistyczny stolik kawowy o bardzo prostej formie. Rama mebla, nogi i blat płynnie się przenikają.

od 1 649  DARMOWA PRZESYŁKA
od 1 341  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
01-097OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stoliki nowoczsne minimalistyczne kwadratowe czarneDesign i piękna, niepowtarzalna forma
okragly czarny stolik kawowy prosty

Stolik duży, stolik mały lub zestaw okrągłych stolików

Bardzo nowoczesne, okrągłe stoliki kawowe o minimalistycznej formie. Dostępne w dwóch rozmiarach oraz w zestawie. Idealnie wyglądają zarówno jako pojedynczy stolik, jak i zestaw okrągłych stolików.

stolik okragly czarny nowoczesny minimalistyczny

Okrągły stolik kawowy na taras lub balkon?

Stoliki MONOLIT dodaktowo mogą zostać zabezpieczone antykorozyjnie, dzięki czaemu będziecie Państwo mogli używać stolików na zadaszonym tarasie lub balkonie. Jeśli chcieliby Państwo zamówić stolik z taką powłoką poprosimy o kontakt mailowy.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…