NOWOŚĆ

MONOLIT KWADRAT KONTRAKT minimalistyczne stoliki

Okrągły, minimalistyczny stolik kawowy o bardzo prostej formie. Idealny do kawiarni. Minimalne zamówienie 5 sztuk.

od 1 649  DARMOWA PRZESYŁKA
od 1 341  netto
Konfiguracja
dwa stoliki
dwa stoliki
tylko duży stolik
tylko duży stolik
tylko mały stolik
tylko mały stolik
Wyczyść
     
zadaj pytanie
SKU
01-100OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stoliki nowoczsne minimalistyczne kwadratowe czarneDesign i piękna, niepowtarzalna forma
stolik czarny nowoczesny minimalistyczny kwadratowy

Stolik duży, stolik mały lub zestaw kwadratowych stolików

Dostępne w dwóch rozmiarach lub w zestawie. Idealnie wyglądają zarówno jako pojedynczy stolik, jak i zestaw kwadratowych stolików. Bardzo nowoczesne, kwadratowe stoliki kawowe o minimalistycznej formie. A może zestaw okrągłego i kwadratowego stolika?

czarny minimalistyczny stolik kawowy polski design

Ultra nowoczesny i minimalistyczny

Piękna, czysta forma i głęboki, czarny kolor. Te kwadratowe stoliki kawowe będą ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza. Obok stolików MONOLIT nie sposób przejść obojętnie. Przenikające się nogi i obrys blatu wyglądają intrygująco i stanowią ciekawy detal. Idealny mebel do kawiarni lub ogródka gastronomicznego.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty