OSTATNIE SZTUKI - 40%

GAP stolik nocny pomocnik z blatem dębowym

Nowoczesny stolik pomocniczy o bardzo ciekawej formie.

1 499  DARMOWA PRZESYŁKA
899 
oszczędzasz aż 600 
     
zadaj pytanie
SKU
02-024OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stolik pomocniczy z półkąMały, minimalistyczny stolik z podwójnym blatem
dębowy stolik pomocniczy skandynawski

Idealny stolik pomocniczy do salonu

Wysokość stolika sprawia, że mebel idealnie komponować będzie się z większością sof oraz foteli. Z uwagi na nietypowe ułożenie blatów, jeden pod drugim, zyskujemy schowek, na przykład na gazety. Rozwiązanie to powoduje, że powierzchnia użytkowa blatu jest prawie dwukrotnie większa niż powierzchnia stolika. Stolik pomocniczy GAP to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć zawsze coś pod ręką.

stolik pomocniczy gap debowy

Praktyczny stolik nocny

Ten niewielki stolik pomocniczy doskonale sprawdzi się także jako praktyczny stolik nocny. Stolik GAP występuje w 2 wariantach - z blatem z naturalnego forniru dębowego lub z aluminium. Podstawa wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo.

Projektant tego mebla:
Stefan Bartel | Michael Holzer,
Austria

Projektanci Michael Holzer i Stefan Bartel prowadzą w Linz w Austrii biuro projektowe BARTEL/HOLZER specjalizujące się w projektowaniu mebli dla europejskich producentów. Stefan Bartel studiował projektowanie wizualne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz oraz zapoznał się z różnymi perspektywami w branży meblarskiej w ciągu najbliższych 30 lat: jako projektant wnętrz, kierownik seminarium, wykładowca i projektant mebli. Michael Holzer studiował wzornictwo przemysłowe i projektowanie graficzne na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz i od tego czasu pracuje jako niezależny projektant.

Może spodoba się również…