- 20%

MODULO podwójny pionowy zestaw konfigurowalny

MODULO to systemowy, modułowy mebel, który można spersonalizować w dowolny sposób pod kątem użyteczności oraz wyglądu.

od 3 599  DARMOWA PRZESYŁKA
od 2 879 
Konfiguracja
oszczędzasz aż: 840
     

zadaj pytanie
SKU
04-011OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

regal do salonu debowy modulowy systemowyZestaw systemowych mebli, który możesz spersonalizować.

Skonfiguruj swoje MODULO według własnych potrzeb

Możesz zdecydować, czy Twój MODULO będzie regałem, szafką czy półką. To, czy będzie to regał z półkami, otwarty, z szufladami czy nawet drzwiczkami, zależy tylko od wybrania odpowiednich elementów. Ogromną zaletą regałów MODULO jest również to, że możemy za jakiś czas zmienić ułożenie szafek, a nawet dokupić dodatkowe elementy regału. Ten nowoczesny mebel pozwala w przejrzysty sposób uporządkować książki lub schować rzeczy, które są nam w danej chwili niepotrzebne.

modulowy regal do salonu

Nowoczesny design do każdego wnętrza

Stalowe ramy wokół minimalistycznej szafki nadają minimalistycznemu regałowi wyrazistości oraz charakteru. Połączenie stali oraz forniru dębowego współgra z wieloma stylami wnętrzarskimi, takimi jak skandynawski, loftowy czy nowoczesny.

Projektant tego mebla:
Robert Budny,
Polska

Współzałożyciel ‘take me HOME'. Inżynier i konstruktor specjalizujący się w konstrukcjach stalowych, zarówno dużych, głównych konstrukcji budowlanych, jak i form z zakresu wzornictwa przemysłowego, takich jak meble. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Autor kilkudziesięciu projektów w kolekcji marki.

Może spodoba się również…