MODULO potrójny poziomy zestaw konfigurowalny

MODULO to modułowy system mebli, który można spersonalizować w dowolny sposób pod kątem użyteczności oraz wyglądu.

od 4 999  DARMOWA PRZESYŁKA
od 4 064  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
04-013OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

regal do salonu debowy modulowy systemowyZestaw systemowych mebli, który możesz skonfigurować.
industrialna szafka pod tv

Industrialna, nowoczesna czy skandynawska?

Cofnięte względem korpusu fronty nadają meblowi lekkości. Stalowe ramy wokół minimalistycznej szafki nadają minimalistycznemu regałowi wyrazistości oraz charakteru. Połączenie stali oraz forniru dębowego współgra z wieloma stylami wnętrzarskimi, takimi jak skandynawski, loftowy czy nowoczesny.

szafka rtv pod telewizor komoda

Skonfiguruj swój mebel. Komoda o wielu twarzach i funkcjach.

Możesz zdecydować, czy Twój MODULO będzie regałem, szafką czy półką. To, czy będzie to regał z półkami, otwarty, z szufladami czy nawet drzwiczkami, zależy tylko od wybrania odpowiednich elementów. Ogromną zaletą regałów MODULO jest również to, że możemy za jakiś czas zmienić ułożenie szafek, a nawet dokupić dodatkowe elementy regału. Ten nowoczesny mebel pozwala w przejrzysty sposób uporządkować książki lub schować rzeczy, które są nam w danej chwili niepotrzebne. Dodatkowa półka pozwala na wyeksponowanie ozdób lub książek.

Projektant tego mebla:
Robert Budny,
Polska

Współzałożyciel ‘take me HOME'. Inżynier i konstruktor specjalizujący się w konstrukcjach stalowych, zarówno dużych, głównych konstrukcji budowlanych, jak i form z zakresu wzornictwa przemysłowego, takich jak meble. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Autor kilkudziesięciu projektów w kolekcji marki.

Może spodoba się również…