TAVOLO LONG elegancki stół

Elegancki, duży nowoczesny stół do dużego salonu lub jadalni.

od 7 099  DARMOWA PRZESYŁKA
od 5 772  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
07-041OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

duzy stol do jadalni nowoczesny debowyDuży, nowoczesny stół dla 10 osób
duzy stol do jadalni nowoczesny debowy

Stół o prostej, eleganckiej formie

Stół TAVOLO w wersji LONG ma podstawę przeciętą niejako na pół, dzięki czemu ten bardzo duży stół do jadalni wygląda niezwykle lekko. Dzięki temu osoby siedzące na środku tego nowoczesnego stołu mają jeszcze więcej miejsca na nogi.

Duży stół z naturalnym blatem dębowym

Podstawa stołu została zaprojektowana tak, aby wygodnie mogło przy nim zasiąść 10 osób. Blat wykonany jest z litego dębu najwyższej klasy A/B, dostępnego w wielu wariantach wybarwienia - olejowoskowany, lakierowany lub np. wybarwiony na czarno (za dopłatą). W zakładce Wykończenie znajdują się dostępne rodzaje impregnacji i kolory.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty