TAVOLO OWALNY nowoczesny stół

Stół z owalnym blatem w stylu skandynawskim. Istnieje możliwość wyprodukowania tego stołu w wersji rozkładanej. Jeśli będą Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z biurem.

6 899  DARMOWA PRZESYŁKA
5 609  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
07-049OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stol z owalnym blatem debowymElegancki stół z owalnym blatem
stol owalny do jadalni nowoczesny debowy

Owalny blat - alternatywna dla blatu prostokątnego

Jest to idealne rozwiązanie do salonów, w których stół prostokątny utrudniałby swobodne poruszanie. Przy owalnym blacie stołu pomieści się wygodnie 10 osób. Charakterystyczna podstawa krzyżuje się u podstawy, co dodaje mu szyku i elegancji.

Stół owalny o eleganckim charakterze

Nogi stołu wykonane są ze stali lakierowanej proszkowo, dzięki czemu wpisze się on także we wnętrza industrialne. Dzięki pięknej, eleganckiej bryle, nowoczesny stół TAVOLO OWALNY, będzie ozdobą każdego salonu przez wiele lat. Minimalistyczny w formie stół TAVOLO OWALNY to gratka dla tych, którzy kochają polski design.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty