- 31%

FLAMINGO ZESTAW okrągły stolik kawowy

Zestaw okrągłych stolików kawowych do sofy w stylu skandynawskim.

3 199  DARMOWA PRZESYŁKA
2 199 
biały mat
czarny mat
zestaw
zestaw
Wyczyść
     
SKU
12-003OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

stolik kawowy do sofy okragly nowoczesnyZestaw stolików kawowych o ciekawej formie

Stolik, który możesz przysunąć jeszcze bliżej

Okrągły, nowoczesny stolik kawowy do sofy, który można nie tylko ustawić obok sofy lub nasunąć na sofę. Cienkie, delikatne nogi stolika ustawione są w lekkim "rozkroku", przypominają nogi ptaka. Dzięki swojej prostej formie będą idealnym połączeniem z wyszukaną sofą, której uroku nie przyćmią i nie zasłonią.

Stolik pojedynczy, czy zestaw stolików

Ten okrągły stolik kawowy można połączyć w zestawie ze stolikiem pomocniczym o podobnym kształcie, ale o mniejszej średnicy. Stoliki można ustawić osobno obok sofy i przed nią, a w jeśli zajdzie potrzeba zestawić je ze sobą. Dzięki temu otrzymamy zestaw dwóch uniwersalnych, nowoczesnych stolików kawowych w stylu skandynawskim.

Projektant tego mebla:
Susanne Uerlings,
Niemcy

Absolwentka projektowania produktu Susanne Uerlings jest Dyrektorem Kreatywnym w Produktsalon - studio projektowym z siedzibą w Aachen, w Niemczech.

Po ukończeniu studiów w zakresie Zintegrowanego Projektowania Produktów na Uniwersytecie Nauk Stosowanych of Coburg w 2006 roku pracowała przez 5 lat jako projektantka wzornicza dla renomowanego niemieckiego studia projektowego

Susanne Uerlings
SAMSUNG CSC

Podobne produkty