- 10%

ORLANDO ALL BLACK minimalistyczny stół

Minimalistyczna wersja stołu ORLANDO przeznaczona do nowoczesnych wnętrz, w których stawiamy na monochromatyczną czerń.

Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Napisz do nas, może uda nam się wyprodukować go dla Ciebie.
Zadaj pytanie o możliwość zakupu
SKU
07-029OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

czarny dab stol minimalistycznyMonochromatyczny, ponadczasowy stół o klasycznej formie

Elegancki stół z czarnym blatem dębowym

Blat tego minimalistycznego stołu został wykonany z litego dębu barwionego na kolor czarny. To idealny stół do eleganckiej kuchni lub jadalni utrzymanych w stonowanej kolorystyce.

stol dab czarna bejca
industrialny stol orlando

Prosta forma, która nigdy nie wyjdzie z mody

Ten prosty stół idealnie sprawdza się także w roli biurka w domowym gabinecie czy pracowni. Podstawa wykonana ze stali lakierowanej proszkowo sprawia, że mebel jest solidny i designerski. Istnieje możliwość personalizacji wymiarów oraz wyprodukowania tego stołu w wersji rozkładanej.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty