OSTATNIE SZTUKI - 16%

MILO prostokątny Red Dot rozkładany stolik kawowy

Stolik MILO to jeden z najlepiej zaprojektowanych stolików na świecie w 2020 roku. Mebel zdobył dwie najbardziej prestiżowe nagrody na świecie w dziedzinie designu i projektowania – Red Dot oraz German Design Award.
W zestawie 1 świecznik/zatyczka.

3 799  DARMOWA PRZESYŁKA
3 199 
oszczędzasz aż 600 
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
01-077OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

czarna lawa industrialna red dotRodzina stolików MILO w całej okazałości
nagrody

Najlepszy polski design - najlepszy światowy design

Stoliki kawowe MILO otrzymały w 2020 roku dwie najważniejsze międzynarodowe nagrody przyznawana za design, jakość i koncept. Jesteśmy ogromnie dumni z faktu, że międzynarodowe jury konkurów doceniło nasz projekt, potwierdzając jego wyjątkowość.

zestaw stolików industrialny prostokątny czarny dębowy

MILO to stolik kawowy z możliwością rozłożenia

Stolik można rozłożyć - trochę, bardziej lub zupełnie rozłączyć obie części mebla. To rozwiązanie idealne, gdy potrzebujemy więcej przestrzeni np., na przyjęcie gości. Stoliki można połączyć z innym - posiadając stolik kawowy i np. trójkątny pomocnik z serii MILO, możemy połączyć je ze sobą, uzyskując jeszcze więcej powierzchni. Stolik jest bezpieczny dla dzieci – nie posiada żadnej ostrej krawędzi

industrialny czarny stolik z polka debowy

Dopracowany pod każdym względem

Stolika można używać na zewnątrz – dolna część stolika wykonana jest z aluminium, dlatego możesz używać jej na balkonie lub w ogrodzie, bez obawy o rdzewienie. Waga lekka - aluminiowa część mebla jest bardzo lekka, co ułatwia jego aranżację. Dbałość o każdy detal – drewniane toczone nogi wyglądają jakby były wciągane przez aluminiową podstawą, której piękną formę uzyskaliśmy poprzez jej wyciskanie i spawanie.

zestaw stolikow s stylu loft

Wisienka na torcie - zatyczka dębowa z miejscem na tealight

Pomysłowość i praktyczność - po rozłożeniu stolika możesz zaślepić otwory specjalnymi, drewnianymi zatyczkami, które na co dzień pełnią funkcję świecznika. Do zestawu stolików dołączona jest jedna zatyczka-świecznik.

Projektant tego mebla:
Lubo Majer,
Niemcy / Słowacja

Projektant Lubo Majer ukończył Projektowanie mebli na Politechnice w Zwoleniu na Słowacji. Jako student rozpoczął pracę na stanowisku projektanta mebli dla różnych firm, jednocześnie prowadząc prace wewnętrzne, fotografię i samodzielne projektowanie mebli. Od 1995 roku projektuje meble pod własnym nazwiskiem, jednocześnie współpracując z takimi firmami jak TON, Fosali, Dizajno i wieloma innymi.

Może spodoba się również…