OSTATNIA SZTUKA - 52%

RTV "ERTEFAŁ" 120 CM industrialna szafka stolik

Industrialna szafka RTV pod telewizor o długości 120 cm.

2 099  DARMOWA PRZESYŁKA
999 
     
zadaj pytanie
SKU
03-011OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

minimalistyczna szafka pod telewizorProsta w formie szafka pod telewizor

Mebel RTV z półką na sprzęt grający

Dolna półka szafki jest bardzo wytrzymała i przeznaczona jest na sprzęt grający lub dekoder. Na górnej dębowej półce lub nad meblem, można zamontować telewizor. Minimalistyczna szafka RTV pasuje do salonu oraz przestronnego gabinetu.

nowoczesna półka rtv
szafka rtv dębowa z półką

Do wyboru blat dębowy lub czarny

Blat górny tej industrialnej szafki pod telewizor wykonany z wysokiej jakości litego drewna dębowego. Zestawienie drewna ze stalą idealnie wkomponuje się we wnętrzach w stylistyce industrialnej.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…