RTV "ERTEFAŁ" 120 CM industrialna szafka stolik

Industrialna szafka RTV pod telewizor o długości 120 cm.

od 1 999  DARMOWA PRZESYŁKA
od 1 625  netto
biały mat
czarny mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, olejowosk
dąb lity, olejowosk
MDF czarny mat
MDF czarny mat
Wyczyść
     
SKU
03-011OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

minimalistyczna szafka pod telewizorProsta w formie szafka pod telewizor

Mebel RTV z półką na sprzęt grający

Dolna półka szafki jest bardzo wytrzymała i przeznaczona jest na sprzęt grający lub dekoder. Na górnej dębowej półce lub nad meblem, można zamontować telewizor. Minimalistyczna szafka RTV pasuje do salonu oraz przestronnego gabinetu.

czarna szafka rtv z półką
czarna szafka z półką

Do wyboru blat dębowy lub czarny

Blat tej industrialnej szafki pod telewizor wykonany z wysokiej jakości litego drewna dębowego. Szafka z blatem z lakierowanego MDFu będzie wyglądać bardzo nowocześnie i minimalistycznie. Istnieje możliwość wyprodukowania za dopłatą szafki RTV z maskownicą na kable w kolorze mebla.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty