"ERTEFAŁ" 200 CM minimalistyczna szafka stolik rtv

Nowoczesna szafka stolik RTV o szerokości 200 cm z dolną półką na sprzęt.

od 2 499  DARMOWA PRZESYŁKA
od 2 032  netto
biały mat
czarny mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, olejowosk
dąb lity, olejowosk
MDF czarny mat
MDF czarny mat
Wyczyść
     
SKU
03-012OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

szafka z półką dębowaIndustrialna szafka na sprzęt grający

Mebel RTV z półką na sprzęt grający

Dolna półka szafki jest bardzo wytrzymała i przeznaczona jest na sprzęt grający lub dekoder. Na górnej dębowej półce lub nad meblem, można zamontować telewizor. Minimalistyczna szafka RTV pasuje do salonu oraz przestronnego gabinetu.

stolik skandynawski
stolik skandynawski

Do wyboru blat dębowy lub czarny

Blat tej industrialnej szafki pod telewizor wykonany z wysokiej jakości litego drewna dębowego. Szafka z blatem z lakierowanego MDFu będzie wyglądać bardzo nowocześnie i minimalistycznie. Istnieje możliwość wyprodukowania za dopłatą szafki RTV z maskownicą na kable w kolorze mebla.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty