SKINNY minimalistyczna konsola

Minimalistyczna, ażurowa konsola do przedpokoju.

 

od 1 099  DARMOWA PRZESYŁKA
od 893  netto
biały mat
czarny mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, lakier mat
dąb lity, olejowosk
dąb lity, olejowosk
MDF biały mat
MDF biały mat
MDF czarny mat
MDF czarny mat
Wyczyść
     
SKU
03-016OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

nowoczesna konsola czarnaKonsola do przedpokoju w stylu industrialnym

Konsola przyścienna do przedpokoju lub sypialni

Dzięki wyjątkowo prostej formie mebel pasuje do wnętrz nowoczesnych w dowolnym stylu. Ponadczasowa forma konsoli gwarantuje, że mebel pozostanie zawsze modny.

czarna konsola
nowoczesna konsola dębowa

Wybierz styl swojej konsoli

Ta nowoczesna konsola może przybrać różny styl. W wersji całej czarnej, monochromatycznej będzie minimalistyczna. W wersji czarnej z dębowym blatem - industrialna. Natomiast w wersji białej z dębowym blatem nabierze skandynawskiego charakteru.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty