SKINNY minimalistyczna konsola

Minimalistyczna, ażurowa konsola do przedpokoju.

 

od 1 099  DARMOWA PRZESYŁKA
od 893  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
03-016OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

nowoczesna konsola czarnaKonsola do przedpokoju w stylu industrialnym
nowoczesna konsola dębowa

Konsola przyścienna do przedpokoju lub sypialni

Dzięki wyjątkowo prostej formie mebel pasuje do wnętrz nowoczesnych w dowolnym stylu. Ponadczasowa forma konsoli gwarantuje, że mebel pozostanie zawsze modny.

czarna konsola

Wybierz styl swojej konsoli

Ta nowoczesna konsola może przybrać różny styl. W wersji całej czarnej, monochromatycznej będzie minimalistyczna. W wersji czarnej z dębowym blatem - industrialna. Natomiast w wersji białej z dębowym blatem nabierze skandynawskiego charakteru.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Podobne produkty