SKINNY Z PÓŁKĄ minimalistyczna konsola

Minimalistyczna, ażurowa konsola z dodatkową praktyczną półką.

od 1 599  DARMOWA PRZESYŁKA
od 1 300  netto
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
03-017OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

skandynawska konsola z półkąPonadczasowa, prosta konsola do przedpokoju
geometryczna konsola z półką

Konsola do przedpokoju lub sypialni

Dzięki wyjątkowo prostej formie mebel pasuje do wnętrz nowoczesnych w dowolnym stylu. Konsola SKINNY posiada półkę, na której można postawić książki a nawet ozdoby.

czarna konsola z półką

Wybierz styl swojej konsoli

Ta nowoczesna konsola może przybrać różny styl. W wersji całej czarnej, monochromatycznej będzie minimalistyczna. W wersji czarnej z dębowym blatem - industrialna. Natomiast w wersji białej z dębowym blatem nabierze skandynawskiego charakteru.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…