MILO prostokątny dębowy stolik kawowy

Drewniany, prostokątny stolik kawowy do sofy wykonany w całości z litego drewna dębowego. Nogi stolika są toczone i rozszerzają się ku górze miękko przechodząc w blat.

2 599  DARMOWA PRZESYŁKA
2 113  netto
     
zadaj pytanie
SKU
01-082OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

dabowy naturalny stolik kawowy skandynawski design

Dębowy stolik z pięknym detalem

Ten prostokątny drewniany stolik kawowy wykonany jest z litego drewna dębowego klasy A. Stolik posiada toczone nogi, które rozszerzają się ku górze i niemalże płynnie przechodzą w blat. Stolik nie posiada ostrych krawędzi, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci.

zestaw stolików industrialny prostokątny czarny dębowy

Stolik MILO nagrodzony Red Dot

Ten prostokątny stolik MILO jest częścią rozkładanego zestawu stolików nagrodzonego w 2020 roku nagrodą Red Dot oraz German Design Award. Ponieważ drewniany stolik może funkcjonować oddzielnie i ma piękny kształt, umożliwiliśmy jego zakup bez dolnej półki.

Projektant tego mebla:
Lubo Majer,
Niemcy / Słowacja

Projektant Lubo Majer ukończył Projektowanie mebli na Politechnice w Zwoleniu na Słowacji. Jako student rozpoczął pracę na stanowisku projektanta mebli dla różnych firm, jednocześnie prowadząc prace wewnętrzne, fotografię i samodzielne projektowanie mebli. Od 1995 roku projektuje meble pod własnym nazwiskiem, jednocześnie współpracując z takimi firmami jak TON, Fosali, Dizajno i wieloma innymi.

Może spodoba się również…