OSTATNIE SZTUKI - 33%

MOTIVO stoliki kawowe z ażurowym blatem

Industrialne stoliki kawowe MOTIVO łączą prostą i geometryczną formę z dekoracyjnością blatu.

od 899  DARMOWA PRZESYŁKA
od 599 
oszczędzasz aż 300 
Konfiguracja
     
zadaj pytanie
SKU
01-041OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

stolik kawowy nowoczesnyAżurowe, transparentne stoliki kawowe z bardzo ciekawym detalem
stolik kawowy skandynawski

4 wzory perforacji do wyboru

Istnieje możliwość wyboru wzoru perforacji blatu - regularnie rozmieszczonych kwadratów, koniczyny, plastra miodu oraz wzoru karo. Podświetlone od dołu mogą przeistoczyć się w oryginalny lampion rzucający niezwykły wzór na sufit.

stolik do salonu metalowy

Dla ciekawszego efektu zestaw ze sobą dwa stoliki z różnymi wzorami

Bardzo cienki nogi o przekroju zaledwie 12 mm oraz ażurowy sprawiają, że stolik jest niemal transparentny. Te minimalistyczne, małe stoliki kawowe idealnie prezentują się w parach, a w szczególności w zestawieniu dwóch rożnych kształtów perforacji.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki. Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Może spodoba się również…