PODRĘCZNIK minimalistyczny wieszak

Industrialny stojący wieszak na ręcznik do łazienki.

799  DARMOWA PRZESYŁKA
650  netto
biały mat
czarny mat
Wyczyść
     
SKU
05-003OD GR1
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

wiesza stojacy czarny do lazienkiWieszak stojący na ręcznik

Wieszak stojący o minimalistycznej formie

PODRĘCZNIK to zestaw dwóch stojących, połączonych w jedną całość, nowoczesnych wieszaków łazienkowych przeznaczonych na ręcznik. Wieszak stojący umożliwia ustawienia go w dowolnym miejscu w łazience, w przeciwieństwie do wieszaka ściennego.

bialy wieszak podlogowy do lazienki
wieszak stojacy do lazienki czarny

Podręczny wieszak na ręcznik - PODRĘCZNIK

Duża rozpiętość tego minimalistycznego wieszaka ro łazienki zapewnia szybkie wysychanie ręcznika. Dwupoziomowa konstrukcja wieszaka pozwala na powieszenie jednocześnie nawet 4 ręczników. Mebel wykonany ze stali lakierowanej proszkowo.

Projektant tego mebla:
Mateusz Karewicz,
Polska

Współzałożyciel i właściciel marki ‘take me HOME’ oraz projektant mebli. Autor kilkudziesięciu indywidualnych projektów w portfolio marki. Zaangażowany jednocześnie w projektowanie i powstawanie wszystkich innych mebli z logo marki.

Pasja do projektowania, która przejawiała się od dzieciństwa, dawała o sobie znać przez całe dorosłe życie. Rok 2013 przyniósł zwrot w karierze zawodowej w obszarze marketingu – mając na uwadze potrzebę projektowania i tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, założył firmę ‘take me HOME’. I od tej pory koncentruje się wyłącznie na działalności twórczej i produkcyjnej.

Mateusz_Karewicz

 

Podobne produkty