EN / DE / IT / FR

Przywiązanie do szczegółu

Wydawać by się mogło, że zaprojektowanie minimalistycznego mebla to bułka z masłem. Jest wiele pomysłów i realizacji, które są proste w formie, jednakże brakuje im unikatowości. Stworzenie nowoczesnej konsoli, industrialnej półki czy stolika kawowego w stylu skandynawskim wymaga wiele czasu i skupienia. Każdy projektant szuka inspiracji w tym co go otacza, a najlepsze pomysły rodzą się poprzez zwykłe, ludzkie potrzeby. Niby tak oczywiste, a jednak niewielu dostrzega proste rozwiązania i kreuje minimalistyczne oraz praktyczne meble. Polski design potrzebuje nowoczesnych rozwiązań, dlatego w take me HOME. zwracamy uwagę nie tylko na formę, ale również detal.

Stolik kawowy z gazetnikiem FOLDER

Zaskakujący w swojej formie stolik kawowy. FOLDER, budzi spore zainteresowanie. Jego prosty kształt został wzbogacony o otwory, które służą za gazetnik. Z pozoru niewidoczne, lecz bardzo praktyczne. Kolejnym ciekawym detalem tego minimalistycznego stolika kawowego jest podstawa złożona z trzech ścian, zginających się do środka. Jednakże to, co najbardziej przyciąga wzrok, to dębowy blat stolika, który można zdjąć i dzięki temu zyskujemy piękną tacę.

take me HOME - FOLDER nowoczesny stolik kawowy
take me HOME - FOLDER nowoczesny stolik kawowy

Minimalistyczny stół MR.W

Stół MR. W to elegancja i minimalizm w jednym. Jego prosta forma została wzbogacona o jeden istotny detal – intrygującą podstawę. Nogi stołu wykonane ze stali lakierowanej proszkowo, łączą się ze sobą, tworząc kształt przypominający literę W. Poza ciekawą podstawą, minimalistyczny stół MR. W posiada 4 cm blat wykonany z litego dębu klasy A. Obrzeża blatu zostały ścięte, aby nadać mu elegancji i lekkości.

take me HOME - MR. W. minimalistyczny stół
take me HOME - MR. W. minimalistyczny stół

Stolik kawowy w stylu loftowym KVADRATOVA

Ten niepozorny, prosty w formie stolik kawowy w stylu loftowym posiada niezwykle ciekawy detal – dwie, stykające się wierzchołkami kwadratowe blaszki, ułożone na przeciw siebie. Warto zwrócić szczególną uwagę na półki stolika KVADRATOVA, ponieważ jedna z nich została poddana procesowi perforacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, stolik kawowy KVADRATOVA wydaje się być lekki, a przy tym bardzo elegancki. Doskonale sprawdza się jako mebel do salonu lub gabinetu.

take me HOME - KVADRATOVA stolik kawowy
take me HOME - zestaw mebli MOTIVO

Zestaw nowoczesnych stolików kawowych KOMBI

Dwa stoliki kawowe KOMBI posiadają niespotykaną formę, bowiem blat jednego ze stolików został obniżony. Ten prosty z pozoru zabieg sprawia, że razem stoliki wyglądają niezwykle elegancko i minimalistycznie. Kolejną zaskakującą cechą minimalistycznych stolików KOMBI jest detal – wcięcie w jednym z blatów, co pozwala dopasować jeden blat do drugiego niczym puzzle. To rozwiązanie pozwala na oszczędność miejsca, a przy tym wygląda bardzo nowocześnie.

take me HOME - KOMBI stoliki kawowe
take me HOME - KOMBI stoliki kawowe

Stolik kawowy MANHATTAN w stylu loftowym

Stolik kawowyMANHATTAN cechuje się niezwykłą elegancją. Blat minimalistycznego stolika wykonany z przydymionego szkła wyróżnia się na tle nowoczesnych mebli. MANHATTAN posiada bardzo ciekawy i oryginalny detal – podstawa stolika kawowego w stylu loftowym krzyżuje się na wzór ulic nowojorskiej dzielnicy Manhattanu. Taki układ sprawia, że nowoczesny stolik z każdej strony wygląda inaczej.

take me HOME - MANHATTAN stolik kawowy w stylu loftowym
take me HOME - MANHATTAN stolik kawowy w stylu loftowym

Zestaw minimalistycznych mebli MOTIVO

W skład kompletu MOTIVO wchodzą: stoliki kawowe, duży stolik kawowy, regał oraz półka. Surowa, prosta forma zestawu MOTIVO ma charakter uniwersalny, a elementem wspólnym jest detal – perforowny blat stolików oraz ściany regału i półki. MOTIVO, ze względu na ażurowe elementy, dodaje wnętrzu elegancji i wyrazu. Zestaw minimalistycznych mebli idealnie pasuje do wnętrz w stylu loftowym, minimalistycznym oraz industrialnym.

INSTAGRAM inspirations

  • ⁣Apparently a hot drink on a hot day can actually cool you down! 🌊💦⠀
.⠀
In warm days of such, we recommend having a hot green tea in a peaceful environment, best placed on a beautiful coffee table! 🍃🍵 ⠀
.⠀
Have a great friday! 🌿⠀
⠀
⠀
.⠀
.⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
  • ⁣⁣PRZYPOMINAMY: III i ostatnia edycja konkursu
  • ⁣Putting time, work and effort to maximize the quality in every detail. ✨❤
  • 🎈 We are thrilled to officially announce that this beautiful console is now available in our catalogue! 🎈
.⠀
ELTA TV CONSOLE 😍 ⠀
Design: @luigivittoriocittadini ⠀
⠀
⠀
.⠀
.⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
  • ⁣Dziękujemy @tam_i_tu za piękne ujęcia! U Pani Pauli w salonie nasz rustykalny stół z kolekcji MAZURIA w wersji białej. ⠀
È bellissimo! ❤👌🏽⠀
⠀
⠀
⠀
.⠀
.⠀
.⠀
⠀
⠀
  • ⁣Our MEZZO SOFT BICOLOR table, now available in black and white version! 😎 ⠀
⠀
⠀
.⠀
.⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
  • ⁣We hope you will be glad to hear, that in response to your requests we now added an option of CLOSED boxes in our BOXER collection. We love to pick up on your ideas and find it inspiring to draw conclusions! 🙏🏽⠀
⠀
⠀
.⠀
.⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
  • ⁣BOXER collection is putting an end to symmetrical and geometrical forms with a loud objection! It creates a disruption with a playful system of intentionally displaced boxes.⠀
Open or closed? ❤🤗⠀
⠀
⠀
Design: Robert Budny⠀
⠀
⠀
⠀
.⠀
.⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
⠀