EN / DE / IT / FR

Przywiązanie do szczegółu

Wydawać by się mogło, że zaprojektowanie minimalistycznego mebla to bułka z masłem. Jest wiele pomysłów i realizacji, które są proste w formie, jednakże brakuje im unikatowości. Stworzenie nowoczesnej konsoli, industrialnej półki czy stolika kawowego w stylu skandynawskim wymaga wiele czasu i skupienia. Każdy projektant szuka inspiracji w tym co go otacza, a najlepsze pomysły rodzą się poprzez zwykłe, ludzkie potrzeby. Niby tak oczywiste, a jednak niewielu dostrzega proste rozwiązania i kreuje minimalistyczne oraz praktyczne meble. Polski design potrzebuje nowoczesnych rozwiązań, dlatego w take me HOME. zwracamy uwagę nie tylko na formę, ale również detal.

Stolik kawowy z gazetnikiem FOLDER

Zaskakujący w swojej formie stolik kawowy. FOLDER, budzi spore zainteresowanie. Jego prosty kształt został wzbogacony o otwory, które służą za gazetnik. Z pozoru niewidoczne, lecz bardzo praktyczne. Kolejnym ciekawym detalem tego minimalistycznego stolika kawowego jest podstawa złożona z trzech ścian, zginających się do środka. Jednakże to, co najbardziej przyciąga wzrok, to dębowy blat stolika, który można zdjąć i dzięki temu zyskujemy piękną tacę.

take me HOME - FOLDER nowoczesny stolik kawowy
take me HOME - FOLDER nowoczesny stolik kawowy

Minimalistyczny stół MR.W

Stół MR. W to elegancja i minimalizm w jednym. Jego prosta forma została wzbogacona o jeden istotny detal – intrygującą podstawę. Nogi stołu wykonane ze stali lakierowanej proszkowo, łączą się ze sobą, tworząc kształt przypominający literę W. Poza ciekawą podstawą, minimalistyczny stół MR. W posiada 4 cm blat wykonany z litego dębu klasy A. Obrzeża blatu zostały ścięte, aby nadać mu elegancji i lekkości.

take me HOME - MR. W. minimalistyczny stół
take me HOME - MR. W. minimalistyczny stół

Stolik kawowy w stylu loftowym KVADRATOVA

Ten niepozorny, prosty w formie stolik kawowy w stylu loftowym posiada niezwykle ciekawy detal – dwie, stykające się wierzchołkami kwadratowe blaszki, ułożone na przeciw siebie. Warto zwrócić szczególną uwagę na półki stolika KVADRATOVA, ponieważ jedna z nich została poddana procesowi perforacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, stolik kawowy KVADRATOVA wydaje się być lekki, a przy tym bardzo elegancki. Doskonale sprawdza się jako mebel do salonu lub gabinetu.

take me HOME - KVADRATOVA stolik kawowy
take me HOME - zestaw mebli MOTIVO

Zestaw nowoczesnych stolików kawowych KOMBI

Dwa stoliki kawowe KOMBI posiadają niespotykaną formę, bowiem blat jednego ze stolików został obniżony. Ten prosty z pozoru zabieg sprawia, że razem stoliki wyglądają niezwykle elegancko i minimalistycznie. Kolejną zaskakującą cechą minimalistycznych stolików KOMBI jest detal – wcięcie w jednym z blatów, co pozwala dopasować jeden blat do drugiego niczym puzzle. To rozwiązanie pozwala na oszczędność miejsca, a przy tym wygląda bardzo nowocześnie.

take me HOME - KOMBI stoliki kawowe
take me HOME - KOMBI stoliki kawowe

Stolik kawowy MANHATTAN w stylu loftowym

Stolik kawowyMANHATTAN cechuje się niezwykłą elegancją. Blat minimalistycznego stolika wykonany z przydymionego szkła wyróżnia się na tle nowoczesnych mebli. MANHATTAN posiada bardzo ciekawy i oryginalny detal – podstawa stolika kawowego w stylu loftowym krzyżuje się na wzór ulic nowojorskiej dzielnicy Manhattanu. Taki układ sprawia, że nowoczesny stolik z każdej strony wygląda inaczej.

take me HOME - MANHATTAN stolik kawowy w stylu loftowym
take me HOME - MANHATTAN stolik kawowy w stylu loftowym

Zestaw minimalistycznych mebli MOTIVO

W skład kompletu MOTIVO wchodzą: stoliki kawowe, duży stolik kawowy, regał oraz półka. Surowa, prosta forma zestawu MOTIVO ma charakter uniwersalny, a elementem wspólnym jest detal – perforowny blat stolików oraz ściany regału i półki. MOTIVO, ze względu na ażurowe elementy, dodaje wnętrzu elegancji i wyrazu. Zestaw minimalistycznych mebli idealnie pasuje do wnętrz w stylu loftowym, minimalistycznym oraz industrialnym.

INSTAGRAM inspirations

  • Kilka tygodni temu do naszej kolekcji dołączyła konsola SKINNY XL z dużą szufladą. Tutaj w wersji monochromatycznej. 
design: Mateusz Karewicz
.
.
  • MAESTRO chair designed for our brand by Luigi Cittadini won visitors heart at @warsawhome_official. 
That beautiful chair is available in black, white and natural oak colour. .
  • ⁣Thank you @indexdubai for having us and our MILO collection. It was pure pleasure!📍❤🇵🇱🇦🇪⠀ Dziękujemy za możliwość wystawienia się, doświadczenia targów w Dubaju i poznania tylu wspaniałych i kreatywnych ludzi. Więcej o targach 👉 https://takemehome.pl/index-dubai-2019-targi-meblarskie/⠀
  • Zadowoleni, zmęczeni czy może gotowi do nowych projektów? 🤓🎉 U nas dużo zmian oraz dużo...(daszych) nowości 🤫🙌 w następnym poście uchylimy rąbka tajemnicy..TYMCZASEM: Pięknie dziękujemy za wspaniałe wrażenia, liczne rozmowy i odwiedziny naszego stoiska podczas @warsawhome_official 🙏 Mamy nadzieję, że spotkamy się już niebawem! ❤
  • The last chance to see our novelties at Warsaw Home. 
VELO sofa and armchair by Luigi Cittadini and MILO coffee table by Lubo Majer. 
@warsawhome_official 
@luigivittoriocittadini .
.
  • MAYA is one of our 2019 novelties. 
Warsaw Home Hall F 4.7
Design: Stefan Bartel & Michael Holzer
.
@warsawhome_official 
@michaelholzerdesign .
.
  • Please meet MAESTRO and have a seat. 
design: Luigi Cittadini  F 4.7 at Warsaw Home
@warsawhome_official 
@luigivittoriocittadini
  • Our novelties are waiting for you. 
LUPO by Stefan Bartel&Michael Holzer 
Hall F 4.7
@warsawhome_official .