EN / DE / IT / FR

Przywiązanie do szczegółu

Wydawać by się mogło, że zaprojektowanie minimalistycznego mebla to bułka z masłem. Jest wiele pomysłów i realizacji, które są proste w formie, jednakże brakuje im unikatowości. Stworzenie nowoczesnej konsoli, industrialnej półki czy stolika kawowego w stylu skandynawskim wymaga wiele czasu i skupienia. Każdy projektant szuka inspiracji w tym co go otacza, a najlepsze pomysły rodzą się poprzez zwykłe, ludzkie potrzeby. Niby tak oczywiste, a jednak niewielu dostrzega proste rozwiązania i kreuje minimalistyczne oraz praktyczne meble. Polski design potrzebuje nowoczesnych rozwiązań, dlatego w take me HOME. zwracamy uwagę nie tylko na formę, ale również detal.

Stolik kawowy z gazetnikiem FOLDER

Zaskakujący w swojej formie stolik kawowy. FOLDER, budzi spore zainteresowanie. Jego prosty kształt został wzbogacony o otwory, które służą za gazetnik. Z pozoru niewidoczne, lecz bardzo praktyczne. Kolejnym ciekawym detalem tego minimalistycznego stolika kawowego jest podstawa złożona z trzech ścian, zginających się do środka. Jednakże to, co najbardziej przyciąga wzrok, to dębowy blat stolika, który można zdjąć i dzięki temu zyskujemy piękną tacę.

take me HOME - FOLDER nowoczesny stolik kawowy
take me HOME - FOLDER nowoczesny stolik kawowy

Minimalistyczny stół MR.W

Stół MR. W to elegancja i minimalizm w jednym. Jego prosta forma została wzbogacona o jeden istotny detal – intrygującą podstawę. Nogi stołu wykonane ze stali lakierowanej proszkowo, łączą się ze sobą, tworząc kształt przypominający literę W. Poza ciekawą podstawą, minimalistyczny stół MR. W posiada 4 cm blat wykonany z litego dębu klasy A. Obrzeża blatu zostały ścięte, aby nadać mu elegancji i lekkości.

take me HOME - MR. W. minimalistyczny stół
take me HOME - MR. W. minimalistyczny stół

Stolik kawowy w stylu loftowym KVADRATOVA

Ten niepozorny, prosty w formie stolik kawowy w stylu loftowym posiada niezwykle ciekawy detal – dwie, stykające się wierzchołkami kwadratowe blaszki, ułożone na przeciw siebie. Warto zwrócić szczególną uwagę na półki stolika KVADRATOVA, ponieważ jedna z nich została poddana procesowi perforacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, stolik kawowy KVADRATOVA wydaje się być lekki, a przy tym bardzo elegancki. Doskonale sprawdza się jako mebel do salonu lub gabinetu.

take me HOME - KVADRATOVA stolik kawowy
take me HOME - zestaw mebli MOTIVO

Zestaw nowoczesnych stolików kawowych KOMBI

Dwa stoliki kawowe KOMBI posiadają niespotykaną formę, bowiem blat jednego ze stolików został obniżony. Ten prosty z pozoru zabieg sprawia, że razem stoliki wyglądają niezwykle elegancko i minimalistycznie. Kolejną zaskakującą cechą minimalistycznych stolików KOMBI jest detal – wcięcie w jednym z blatów, co pozwala dopasować jeden blat do drugiego niczym puzzle. To rozwiązanie pozwala na oszczędność miejsca, a przy tym wygląda bardzo nowocześnie.

take me HOME - KOMBI stoliki kawowe
take me HOME - KOMBI stoliki kawowe

Stolik kawowy MANHATTAN w stylu loftowym

Stolik kawowyMANHATTAN cechuje się niezwykłą elegancją. Blat minimalistycznego stolika wykonany z przydymionego szkła wyróżnia się na tle nowoczesnych mebli. MANHATTAN posiada bardzo ciekawy i oryginalny detal – podstawa stolika kawowego w stylu loftowym krzyżuje się na wzór ulic nowojorskiej dzielnicy Manhattanu. Taki układ sprawia, że nowoczesny stolik z każdej strony wygląda inaczej.

take me HOME - MANHATTAN stolik kawowy w stylu loftowym
take me HOME - MANHATTAN stolik kawowy w stylu loftowym

Zestaw minimalistycznych mebli MOTIVO

W skład kompletu MOTIVO wchodzą: stoliki kawowe, duży stolik kawowy, regał oraz półka. Surowa, prosta forma zestawu MOTIVO ma charakter uniwersalny, a elementem wspólnym jest detal – perforowny blat stolików oraz ściany regału i półki. MOTIVO, ze względu na ażurowe elementy, dodaje wnętrzu elegancji i wyrazu. Zestaw minimalistycznych mebli idealnie pasuje do wnętrz w stylu loftowym, minimalistycznym oraz industrialnym.

INSTAGRAM inspirations

  • BLACK FRIDAY już za nami, ale nasz regał A-SYMETRIC w kolorze czarnym wygląda pięknie każdego dnia. ♣️♠️🖤
_
BLACK FRIDAY is over, but our A-SYMETRIC shelving unit looks amazing every day. 
foto: @yassen_hristov
  • Poprosiliśmy Mateusza, aby przetestował fotel VELO i zdradził nam, w której pozycji siedzi mu się najwygodniej. 🛋Wynik testu na ostatnim slajdzie. 👍😂
_
We asked Mateusz to test VELO armchair and tell us, which position he finds the most comfortable. Discover the result at the last slide. 👍😂
.
  • Nasz gwiazdorski stolik MILO w obiektywnie @yassen_hristov sfotografowany podczas warsztatów organizowanych w trakcie @warsawhome_official. 📸📷🌠😍
-
Our star coffee table MILO shot by Yassen Hristov during photography workshops at Warsaw Home 2019. 
Stylizacja: @milalook_ .
  • BLACK FRIDAY także u nas. :) Ponieważ nowy mebel to nie nowe buty, i jego zakup wymaga przemyślenia, możecie kupować ze zniżką -10% aż do poniedziałku 2.12. 
Udanych zakupów! 🖤
  • Nagrody German Design Award 2020 przyznane! And the winner is....take me HOME. za stolik MILO projektu Lubo Majera! 💪👍👏🥳🤩❤️🏆🍾
.
German Design Award 2020 results are official now! And the winner is...take me HOME. for MILO coffee table designed by Lubo Majer!
💪👍👏🥳🤩❤️🏆🍾
.
  • Kręci Cię design, wnętrza, meble? 
Lubisz pracę z ludźmi, wyzwania i masz doświadczenie w handlu? 😀
Czekamy na Ciebie! 🤝
www.takemehome.pl/kariera
.
  • Stolik nocny ARSEN w zielonej aranżacji dla @kolorowych_snow w wykonaniu @shopliftingpl. Wyszło pięknie! 😍
👏
_
ARSEN bedside table in interior design for Kolorowych Snów made by Shopliftingpl. We love it!😍 👏
.