× Showroom w Warszawie jest obecnie zamknięty z powodu remontu.
nasze nagrody
PL / EN / DE

Najlepszy Polski Design – Najlepszy Światowy Design

Uznanie kilkudziesięciu tysięcy Klientów, którzy zabrali już nasze mebel do swojego domu, słyszymy często i jest ono dla nas najważniejsze, bo to właśnie dla nich tworzymy nasze produkty. Fakt, że nasz design oraz jakość zostały dodatkowo docenione także przez jurorów najważniejszych międzynarodowych oraz polskich konkursów z branży wzornictwa przemysłowego jest dla nas ogromną satysfakcją i potwierdzeniem, że oferujemy Państwu produkty na najwyższym światowym poziomie.

nagroda red dot

Red Dot Design Award to nagroda przyznawana od 1955 roku przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen, w Niemczech. To wtedy po raz pierwszy producenci i projektanci z całego świata mogli ubiegać się o prawo do posługiwania się charakterystycznym znakiem czerwonej kropki, będącej potwierdzeniem jakości w świecie designu. Uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, z kilkoma tysiącami zgłoszeń każdego roku i jury złożonym z uznanych ekspertów często nazywana jest nawet „Oscarem designu”.
Nagrodzone projekty prezentowane są w Red Dot Design Museum, które znajdują się w trzech lokalizacjach – w Essen (Niemcy), Singapurze i Xiamen (Chiny). Muzeum w Essen znajduje się w dawnej kopalni Zollverein wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Red Dot, czyli Oscar designu to zdecydowanie najważniejsza nagroda w naszej kolekcji nagród.

nagroda German Design Award

German Design Award to jedna z najważniejszych nagród na świecie przyznawana w dziedzinie designu. Organizatorem konkursu jest Niemiecka Rada Wzornictwa powołana w 1953 roku przez Niemiecki parlament. Wspiera on przemysł we wszystkich sprawach związanych z generowaniem wartości dodanej marki poprzez design. W rezultacie Niemiecka Rada Wzornictwa jest jednym z wiodących na świecie centrów kompetencji w zakresie komunikacji i zarządzania marką w dziedzinie designu i projektowania. Jej celem jest odkrywanie, prezentacja i wyróżnianie unikatowych trendów we wzornictwie. Każdego roku nagradzane są zatem najwyższej jakości prace z zakresu projektowania produktów i komunikacji, na swój sposób przełomowe w międzynarodowym świecie wzornictwa.

nagroda must have

must have to najbardziej rozpoznawalne polskie wyróżnienie w dziedzinie projektowania i designu.
Plebiscyt organizowany od 2010 roku przez Łódź Design Festival, który powstał w 2007 roku jako przegląd osiągnięć polskiego wzornictwa. Od początku prezentuje design w różnych jego odsłonach – od wzornictwa przemysłowego, poprzez projektowanie graficzne, architekturę, rzemiosło, aż po kreowanie usług i interakcji.
Plebiscyt must have wyróżnia najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim projektowaniu. Wyboru najlepszych produktów dokonuje Rada Ekspertów, w skład której wchodzą uznani architekci, przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa. O statuetkę must mave walczyliśmy trzeci raz. Tym razem się udało. Do trzech razy sztuka.

nagroda top design award

Międzynarodowy konkurs TOP DESIGN award organizowany jest częścią projektu Arena Design, organizowanej w trakcie poznańskich targów Meble Polska. Konkurs promuje innowacyjne wzornictwo na najwyższym poziomie. Wyróżnienie prestiżowym znakiem TOP DESIGN award jest narzędziem komunikacyjnym i promocyjnym stanowiącym potwierdzenie wybitnej jakości wzorniczej produktu. Oceny zgłoszonych produktów dokonuje niezależne Jury, złożone z wybitnych specjalistów w dziedzinie designu. W konkursie TOP DESIGN award nasz produkt trafił do finału w kategorii meble.