× WINTER SALE do -25% na wybrane produkty. Promocja do niedzieli 19 stycznia.
EN / DE / IT / FR

Minimalistycznie i praktycznie

Zachowanie porządku w minimalistycznym wnętrzu może być trudne. Stoliki w stylu skandynawskim i minimalistyczne konsole z szufladami, a także szafki w stylu industrialnym, to niektóre z mebli pozwalające na ukrycie drobiazgów lub niepotrzebnych na daną chwilę rzeczy. W take me HOME. liczą się dla nas funkcjonalność oraz prosta forma minimalistycznych mebli. Wychodzimy naprzeciw potrzebom użytkowników tak, aby stworzyć jak najbardziej praktyczne i nowoczesne meble. Podczas tworzenia projektu, bierzemy pod uwagę nie tylko wizualną formę mebla oraz styl, ale również funkcjonalność i ponadczasowość.

Minimalistyczna konsola NELSON

Nasza nowość wsród minimalistycznych konsoli. NELSON cechuje się bardzo prostą formą i nowoczesnością. Umiejscowiona na dole mebla w stylu skandynawskim półka, pozwala zachować porządek na korytarzu, a nawet sypialni. Dzięki dodatkowej skrytce, która wystaje od dołu blatu, możemy przechowywać podręczne rzeczy, takie jak klucze czy wizytówki. Nasza konsola w stylu loftowym może posłużyć także jako toaletka, ponieważ jest nieduża, ale za to bardzo praktyczna.

take me HOME - NELSON minimalistyczna konsola
take me HOME - NELSON minimalistyczna konsola

Stół jadalniany HANDY w stylu skandynawskim

Ten niepozorny, minimalistyczny stół to świetne rozwiązanie dla osób posiadających małą kuchnię lub jadalnię. Polski design HANDY wyróżnia się praktycznością oraz prostą formą i stale się rozwija. Krawędzie dębowego blatu stołu zostały ścięte, aby nadać mu wizualnej lekkości. Na pierwszy rzut oka nie widać, że ten nowoczesny stół posiada schowek, który znajduje się na środku blatu, przykryty małą, ażurową blaszką. Do środka można schować zestaw do otwierania wina, podkładki lub inne drobiazgi.

take me HOME - HANDY stół jadalniany w stylu skandynawskim
take me HOME - HANDY stół jadalniany w stylu skandynawskim

Nowoczesna konsola WYGODNA

Prosty w formie, a zarazem praktyczny. Wieszak stojący WYGODNA cechuje się minimalizmem oraz funkcjonalnością. Jak sama nazwa wskazuje, jest praktyczna, prosta w formie oraz wygodna. Haczyki umiejscowione na górnej belce minimalistycznej konsoli pozwalają zawiesić klucze, a dodatkowa kieszonka służy do przechowywania korespondencji. Małe pojemniczki pozwalają zachować porządek małych karteczek, długopisów i wizytówek. Co więcej, mebel ten posiada jeszcze jeden dodatkowy haczyk z lewej strony, aby można było zawiesić torebkę lub plecak.

INSTAGRAM inspirations

  • We ♥️ photo shootings! .
  • WINTER SALE do -25%. Zapraszamy!
Promocja trwa do 19 stycznia.🕜
.
  • Kto powiedział, że konsola musi mieć szufladę, aby można było coś w niej schować? Jak widać nie musi! 💡🤷🏼‍♂️
_
Who said that console table needs to have a drawer if we may to store things in it? As you can see, it doesn’t! 💡🤷🏼‍♂️ Design: Ferdinand Hartz 
Photo: @yassen_hristov 
Stylizacja: Patrycja Rabińska .
  • BULLET to dębowa lampa i małe arcydzieło. Ozdabia wnętrze nie tylko światłem, ale także piękną formą. Kolekcję lamp Migaloo kupić możecie w naszym showroomie i sklepie internetowym. 😘💡👏
  • Czas zrobić miejsce na nowe projekty. Po 6 latach żegnamy się z modelem HAMBURG. Ostatnia szansa na upolowanie swojego stolika z rabatem. Do wyczerpania zapasów. ➡️www.takemehome.pl
.
  • Życzymy wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom oraz partnerom handlowym. 😘🌲❄️⛄️🎁
.
  • Czytaliście już najnowszy numer Design Alive z relacją z targów Warsaw Home i wywiadem z Kasią Ptak? Polecamy gorąco! 🤓
_
Have you seen the latest Design Alive magazine with a Warsaw Home account and interview with its CEO Kasia Ptak? Don’t miss it! .
  • Innowacyjne rozwiązanie zastosowane w serii MILO nagrodzone przez międzynarodowe jury konkursu German Design Award 2020.
🏆👍🤩 An innovative solution applied in the MILO series awarded by the international jury of the German Design Award 2020. .