EN / DE / IT / FR

Minimalistycznie i praktycznie

Zachowanie porządku w minimalistycznym wnętrzu może być trudne. Stoliki w stylu skandynawskim i minimalistyczne konsole z szufladami, a także szafki w stylu industrialnym, to niektóre z mebli pozwalające na ukrycie drobiazgów lub niepotrzebnych na daną chwilę rzeczy. W take me HOME. liczą się dla nas funkcjonalność oraz prosta forma minimalistycznych mebli. Wychodzimy naprzeciw potrzebom użytkowników tak, aby stworzyć jak najbardziej praktyczne i nowoczesne meble. Podczas tworzenia projektu, bierzemy pod uwagę nie tylko wizualną formę mebla oraz styl, ale również funkcjonalność i ponadczasowość.

Minimalistyczna konsola NELSON

Nasza nowość wsród minimalistycznych konsoli. NELSON cechuje się bardzo prostą formą i nowoczesnością. Umiejscowiona na dole mebla w stylu skandynawskim półka, pozwala zachować porządek na korytarzu, a nawet sypialni. Dzięki dodatkowej skrytce, która wystaje od dołu blatu, możemy przechowywać podręczne rzeczy, takie jak klucze czy wizytówki. Nasza konsola w stylu loftowym może posłużyć także jako toaletka, ponieważ jest nieduża, ale za to bardzo praktyczna.

take me HOME - NELSON minimalistyczna konsola
take me HOME - NELSON minimalistyczna konsola

Stół jadalniany HANDY w stylu skandynawskim

Ten niepozorny, minimalistyczny stół to świetne rozwiązanie dla osób posiadających małą kuchnię lub jadalnię. Polski design HANDY wyróżnia się praktycznością oraz prostą formą i stale się rozwija. Krawędzie dębowego blatu stołu zostały ścięte, aby nadać mu wizualnej lekkości. Na pierwszy rzut oka nie widać, że ten nowoczesny stół posiada schowek, który znajduje się na środku blatu, przykryty małą, ażurową blaszką. Do środka można schować zestaw do otwierania wina, podkładki lub inne drobiazgi.

take me HOME - HANDY stół jadalniany w stylu skandynawskim
take me HOME - HANDY stół jadalniany w stylu skandynawskim

Nowoczesna konsola WYGODNA

Prosty w formie, a zarazem praktyczny. Wieszak stojący WYGODNA cechuje się minimalizmem oraz funkcjonalnością. Jak sama nazwa wskazuje, jest praktyczna, prosta w formie oraz wygodna. Haczyki umiejscowione na górnej belce minimalistycznej konsoli pozwalają zawiesić klucze, a dodatkowa kieszonka służy do przechowywania korespondencji. Małe pojemniczki pozwalają zachować porządek małych karteczek, długopisów i wizytówek. Co więcej, mebel ten posiada jeszcze jeden dodatkowy haczyk z lewej strony, aby można było zawiesić torebkę lub plecak.

INSTAGRAM inspirations

  • Kilka tygodni temu do naszej kolekcji dołączyła konsola SKINNY XL z dużą szufladą. Tutaj w wersji monochromatycznej. 
design: Mateusz Karewicz
.
.
  • MAESTRO chair designed for our brand by Luigi Cittadini won visitors heart at @warsawhome_official. 
That beautiful chair is available in black, white and natural oak colour. .
  • ⁣Thank you @indexdubai for having us and our MILO collection. It was pure pleasure!📍❤🇵🇱🇦🇪⠀ Dziękujemy za możliwość wystawienia się, doświadczenia targów w Dubaju i poznania tylu wspaniałych i kreatywnych ludzi. Więcej o targach 👉 https://takemehome.pl/index-dubai-2019-targi-meblarskie/⠀
  • Zadowoleni, zmęczeni czy może gotowi do nowych projektów? 🤓🎉 U nas dużo zmian oraz dużo...(daszych) nowości 🤫🙌 w następnym poście uchylimy rąbka tajemnicy..TYMCZASEM: Pięknie dziękujemy za wspaniałe wrażenia, liczne rozmowy i odwiedziny naszego stoiska podczas @warsawhome_official 🙏 Mamy nadzieję, że spotkamy się już niebawem! ❤
  • The last chance to see our novelties at Warsaw Home. 
VELO sofa and armchair by Luigi Cittadini and MILO coffee table by Lubo Majer. 
@warsawhome_official 
@luigivittoriocittadini .
.
  • MAYA is one of our 2019 novelties. 
Warsaw Home Hall F 4.7
Design: Stefan Bartel & Michael Holzer
.
@warsawhome_official 
@michaelholzerdesign .
.
  • Please meet MAESTRO and have a seat. 
design: Luigi Cittadini  F 4.7 at Warsaw Home
@warsawhome_official 
@luigivittoriocittadini
  • Our novelties are waiting for you. 
LUPO by Stefan Bartel&Michael Holzer 
Hall F 4.7
@warsawhome_official .