× Zamówienia realizowane są bez zakłóceń. Ważne informacje dla odwiedzających showroom na Duchnickiej 3.
więcej.
nasze nagrody
PL / EN / DE / IT / FR

Minimalistycznie i praktycznie

Zachowanie porządku w minimalistycznym wnętrzu może być trudne. Stoliki w stylu skandynawskim i minimalistyczne konsole z szufladami, a także szafki w stylu industrialnym, to niektóre z mebli pozwalające na ukrycie drobiazgów lub niepotrzebnych na daną chwilę rzeczy. W take me HOME. liczą się dla nas funkcjonalność oraz prosta forma minimalistycznych mebli. Wychodzimy naprzeciw potrzebom użytkowników tak, aby stworzyć jak najbardziej praktyczne i nowoczesne meble. Podczas tworzenia projektu, bierzemy pod uwagę nie tylko wizualną formę mebla oraz styl, ale również funkcjonalność i ponadczasowość.

Minimalistyczna konsola NELSON

Nasza nowość wsród minimalistycznych konsoli. NELSON cechuje się bardzo prostą formą i nowoczesnością. Umiejscowiona na dole mebla w stylu skandynawskim półka, pozwala zachować porządek na korytarzu, a nawet sypialni. Dzięki dodatkowej skrytce, która wystaje od dołu blatu, możemy przechowywać podręczne rzeczy, takie jak klucze czy wizytówki. Nasza konsola w stylu loftowym może posłużyć także jako toaletka, ponieważ jest nieduża, ale za to bardzo praktyczna.

take me HOME - NELSON minimalistyczna konsola
take me HOME - NELSON minimalistyczna konsola

Stół jadalniany HANDY w stylu skandynawskim

Ten niepozorny, minimalistyczny stół to świetne rozwiązanie dla osób posiadających małą kuchnię lub jadalnię. Polski design HANDY wyróżnia się praktycznością oraz prostą formą i stale się rozwija. Krawędzie dębowego blatu stołu zostały ścięte, aby nadać mu wizualnej lekkości. Na pierwszy rzut oka nie widać, że ten nowoczesny stół posiada schowek, który znajduje się na środku blatu, przykryty małą, ażurową blaszką. Do środka można schować zestaw do otwierania wina, podkładki lub inne drobiazgi.

take me HOME - HANDY stół jadalniany w stylu skandynawskim
take me HOME - HANDY stół jadalniany w stylu skandynawskim

Nowoczesna konsola WYGODNA

Prosty w formie, a zarazem praktyczny. Wieszak stojący WYGODNA cechuje się minimalizmem oraz funkcjonalnością. Jak sama nazwa wskazuje, jest praktyczna, prosta w formie oraz wygodna. Haczyki umiejscowione na górnej belce minimalistycznej konsoli pozwalają zawiesić klucze, a dodatkowa kieszonka służy do przechowywania korespondencji. Małe pojemniczki pozwalają zachować porządek małych karteczek, długopisów i wizytówek. Co więcej, mebel ten posiada jeszcze jeden dodatkowy haczyk z lewej strony, aby można było zawiesić torebkę lub plecak.

INSTAGRAM inspirations

  • MUST HAVE2020 od @lodzdesign dla sofy i fotelo VELO! 💪🏆🤗 Dziękujemy! 😘
-
MUST HAVE2020 prize for our VELO sofa and armchair! 💪🏆🤗 Thank you! 😘
.
design: Luigi Cittadini
photo: Tomasz Tomaszewski I Shop Lifting
  • Najlepszy polski design 🤔 NAJLEPSZY ŚWIATOWY DESIGN! 
Nasza linia stolików MILO otrzymała właśnie Red Dot 2020, czyli najważniejszą na świcie nagrodę przyznawaną w dziedzinie designu. 💪🥇🏆🔴
Dziękujemy @lubo.majer.design za bardzo owocną współpracę! 😘
-
Best Polish design? BEST WORLDS DESIGN! Our MILO line of coffee tables has just won Red Dot 2020 award, most important and prestigious award of the world in the area of design. 🏆🥇💪🔴
Thank you @lubo.majer.design for our effective cooperation. 😘
.
  • Do komody MAYA niska dołączyła niedawno MAYA wysoka. Nie możemy się zdecydować, która podoba nam się bardziej! 🤷🏼‍♂️A Wam?
-
Aparat from MAYA lower sideboard, now we also have a higher version. We can’t decide which one we like more. 🤷🏼‍♂️How about you? .
.
design: Stefan Bartel & Michael Holzer
.
  • RUBIO 90/130 mały, rozkładany, dębowy stół właśnie zawitał w naszej kolekcji. - 
RUBIO 90/130 small, extandable, oak dining table has just enriched our collection. 
design: Robert Budny
.