EN / DE / IT / FR

Minimalistycznie i praktycznie

Zachowanie porządku w minimalistycznym wnętrzu może być trudne. Stoliki w stylu skandynawskim i minimalistyczne konsole z szufladami, a także szafki w stylu industrialnym, to niektóre z mebli pozwalające na ukrycie drobiazgów lub niepotrzebnych na daną chwilę rzeczy. W take me HOME. liczą się dla nas funkcjonalność oraz prosta forma minimalistycznych mebli. Wychodzimy naprzeciw potrzebom użytkowników tak, aby stworzyć jak najbardziej praktyczne i nowoczesne meble. Podczas tworzenia projektu, bierzemy pod uwagę nie tylko wizualną formę mebla oraz styl, ale również funkcjonalność i ponadczasowość.

Minimalistyczna konsola NELSON

Nasza nowość wsród minimalistycznych konsoli. NELSON cechuje się bardzo prostą formą i nowoczesnością. Umiejscowiona na dole mebla w stylu skandynawskim półka, pozwala zachować porządek na korytarzu, a nawet sypialni. Dzięki dodatkowej skrytce, która wystaje od dołu blatu, możemy przechowywać podręczne rzeczy, takie jak klucze czy wizytówki. Nasza konsola w stylu loftowym może posłużyć także jako toaletka, ponieważ jest nieduża, ale za to bardzo praktyczna.

take me HOME - NELSON minimalistyczna konsola
take me HOME - NELSON minimalistyczna konsola

Stół jadalniany HANDY w stylu skandynawskim

Ten niepozorny, minimalistyczny stół to świetne rozwiązanie dla osób posiadających małą kuchnię lub jadalnię. Polski design HANDY wyróżnia się praktycznością oraz prostą formą i stale się rozwija. Krawędzie dębowego blatu stołu zostały ścięte, aby nadać mu wizualnej lekkości. Na pierwszy rzut oka nie widać, że ten nowoczesny stół posiada schowek, który znajduje się na środku blatu, przykryty małą, ażurową blaszką. Do środka można schować zestaw do otwierania wina, podkładki lub inne drobiazgi.

take me HOME - HANDY stół jadalniany w stylu skandynawskim
take me HOME - HANDY stół jadalniany w stylu skandynawskim

Nowoczesna konsola WYGODNA

Prosty w formie, a zarazem praktyczny. Wieszak stojący WYGODNA cechuje się minimalizmem oraz funkcjonalnością. Jak sama nazwa wskazuje, jest praktyczna, prosta w formie oraz wygodna. Haczyki umiejscowione na górnej belce minimalistycznej konsoli pozwalają zawiesić klucze, a dodatkowa kieszonka służy do przechowywania korespondencji. Małe pojemniczki pozwalają zachować porządek małych karteczek, długopisów i wizytówek. Co więcej, mebel ten posiada jeszcze jeden dodatkowy haczyk z lewej strony, aby można było zawiesić torebkę lub plecak.

INSTAGRAM inspirations

  • BLACK FRIDAY już za nami, ale nasz regał A-SYMETRIC w kolorze czarnym wygląda pięknie każdego dnia. ♣️♠️🖤
_
BLACK FRIDAY is over, but our A-SYMETRIC shelving unit looks amazing every day. 
foto: @yassen_hristov
  • Poprosiliśmy Mateusza, aby przetestował fotel VELO i zdradził nam, w której pozycji siedzi mu się najwygodniej. 🛋Wynik testu na ostatnim slajdzie. 👍😂
_
We asked Mateusz to test VELO armchair and tell us, which position he finds the most comfortable. Discover the result at the last slide. 👍😂
.
  • Nasz gwiazdorski stolik MILO w obiektywnie @yassen_hristov sfotografowany podczas warsztatów organizowanych w trakcie @warsawhome_official. 📸📷🌠😍
-
Our star coffee table MILO shot by Yassen Hristov during photography workshops at Warsaw Home 2019. 
Stylizacja: @milalook_ .
  • BLACK FRIDAY także u nas. :) Ponieważ nowy mebel to nie nowe buty, i jego zakup wymaga przemyślenia, możecie kupować ze zniżką -10% aż do poniedziałku 2.12. 
Udanych zakupów! 🖤
  • Nagrody German Design Award 2020 przyznane! And the winner is....take me HOME. za stolik MILO projektu Lubo Majera! 💪👍👏🥳🤩❤️🏆🍾
.
German Design Award 2020 results are official now! And the winner is...take me HOME. for MILO coffee table designed by Lubo Majer!
💪👍👏🥳🤩❤️🏆🍾
.
  • Kręci Cię design, wnętrza, meble? 
Lubisz pracę z ludźmi, wyzwania i masz doświadczenie w handlu? 😀
Czekamy na Ciebie! 🤝
www.takemehome.pl/kariera
.
  • Stolik nocny ARSEN w zielonej aranżacji dla @kolorowych_snow w wykonaniu @shopliftingpl. Wyszło pięknie! 😍
👏
_
ARSEN bedside table in interior design for Kolorowych Snów made by Shopliftingpl. We love it!😍 👏
.