EN / DE / IT / FR

Minimalistycznie i praktycznie

Zachowanie porządku w minimalistycznym wnętrzu może być trudne. Stoliki w stylu skandynawskim i minimalistyczne konsole z szufladami, a także szafki w stylu industrialnym, to niektóre z mebli pozwalające na ukrycie drobiazgów lub niepotrzebnych na daną chwilę rzeczy. W take me HOME. liczą się dla nas funkcjonalność oraz prosta forma minimalistycznych mebli. Wychodzimy naprzeciw potrzebom użytkowników tak, aby stworzyć jak najbardziej praktyczne i nowoczesne meble. Podczas tworzenia projektu, bierzemy pod uwagę nie tylko wizualną formę mebla oraz styl, ale również funkcjonalność i ponadczasowość.

Minimalistyczna konsola NELSON

Nasza nowość wsród minimalistycznych konsoli. NELSON cechuje się bardzo prostą formą i nowoczesnością. Umiejscowiona na dole mebla w stylu skandynawskim półka, pozwala zachować porządek na korytarzu, a nawet sypialni. Dzięki dodatkowej skrytce, która wystaje od dołu blatu, możemy przechowywać podręczne rzeczy, takie jak klucze czy wizytówki. Nasza konsola w stylu loftowym może posłużyć także jako toaletka, ponieważ jest nieduża, ale za to bardzo praktyczna.

take me HOME - NELSON minimalistyczna konsola
take me HOME - NELSON minimalistyczna konsola

Stół jadalniany HANDY w stylu skandynawskim

Ten niepozorny, minimalistyczny stół to świetne rozwiązanie dla osób posiadających małą kuchnię lub jadalnię. Polski design HANDY wyróżnia się praktycznością oraz prostą formą i stale się rozwija. Krawędzie dębowego blatu stołu zostały ścięte, aby nadać mu wizualnej lekkości. Na pierwszy rzut oka nie widać, że ten nowoczesny stół posiada schowek, który znajduje się na środku blatu, przykryty małą, ażurową blaszką. Do środka można schować zestaw do otwierania wina, podkładki lub inne drobiazgi.

take me HOME - HANDY stół jadalniany w stylu skandynawskim
take me HOME - HANDY stół jadalniany w stylu skandynawskim

Nowoczesna konsola WYGODNA

Prosty w formie, a zarazem praktyczny. Wieszak stojący WYGODNA cechuje się minimalizmem oraz funkcjonalnością. Jak sama nazwa wskazuje, jest praktyczna, prosta w formie oraz wygodna. Haczyki umiejscowione na górnej belce minimalistycznej konsoli pozwalają zawiesić klucze, a dodatkowa kieszonka służy do przechowywania korespondencji. Małe pojemniczki pozwalają zachować porządek małych karteczek, długopisów i wizytówek. Co więcej, mebel ten posiada jeszcze jeden dodatkowy haczyk z lewej strony, aby można było zawiesić torebkę lub plecak.

;

INSTAGRAM inspirations

  • Bedside tables? -> take me HOME. @immcologne 3.1 - A20.
  • Zestaw konfigurowalny MODULO w aranżacji pokoju dziecięcego. Do wyboru kolory frontów szafek z palety NCS i stelaża z palety RAL. | MODULO configurable set in kid’s room arrangement. To choose the colors of the cabinet fronts from NCS palette and frame from RAL palette.
  • Zestaw konfigurowalny MODULO wcale nie musi wyglądać poważnie. | MODULO configurable set doesn’t have to look so serious.
  • Zestaw konfigurowalny MODULO można w dowolny sposób spersonalizować. |  MODULO configurable set can be personalized in any way!
  • Zestaw konfigurowalny MODULO w wersji dla dzieci wygląda przepięknie! | 
MODULO configurable set for children looks beautiful!
  • We promised novelties and here there are! Meet MILO - line of furniture designed for take me HOME by Lubo Majer. Don’t miss our stand. Don’t miss the detail.
  • No to zaczynamy. :) Targi imm w Kolonii od 14 do 20 stycznia. Zapraszamy na nasze stoisko w hali 3.1. | Let’s start. :) @immcologne is officially opened. 14-20 Jan. We are waiting for you in hall 3.1.
  • Zrób autorskie zdjęcie z meblami take me HOME. oznaczając nas w poście z hashtagiem