× Zamówienia realizowane są bez zakłóceń. Ważne informacje dla odwiedzających showroom na Duchnickiej 3.
więcej.
EN / DE / IT / FR

Ostatni rok bez wątpienia należał do bardzo pracowitych. Wspólnymi siłami, zespół take me HOME. przyczynił się do rozwoju branży meblarskiej. Nowe wyzwania, z jakimi przyszło nam się zmierzyć, zaowocowały ciekawymi projektami, które sukcesywnie wdrażaliśmy przez cały rok.

Targi

Po raz drugi mieliśmy przyjemność gościć podczas targów IMM w Kolonii, co było dla nas ogromnym wyróżnieniem. Niewiele polskich firm meblarskich ma możliwość zaistnieć na rynku europejskim. Również podczas targów Warsaw Home ponownie mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze nowoczesne i proste w formie meble.

take me HOME - targi Warsaw Home
take me HOME - targi Warsaw Home

Nowi projektanci

Dostajemy mnóstwo zgłoszeń i pomysłów od projektantów z różnych stron świata. To dzięki takim współpracom, marka take me HOME. tworzy nowoczesne stoliki kawowe, minimalistyczne konsole, regały w stylu loftowym, czy nawet industrialne stoły jadalniane. Staramy się, aby nasze meble miały charakter ponadczasowy, wyróżniały się oryginalnym designem, a przede wszystkim były praktyczne w codziennym użytkowaniu. W roku 2018 nawiązaliśmy współpracę z duetem Stefanem Bartel i Michaelem Holzer, którzy zaprojektowali dla nas minimalistyczny stolik pomocniczy GAP i stolik kawowy GAP, oraz Ferdinandem Hartzem, który jest autorem projektu konsoli z podręcznym schowkiem NELSON.

take me HOME - stolik pomocniczy GAP
take me HOME - konsola ze schowkiem NELSON

Nowy showroom

Kolejną zmianą w take me HOME. jest nowa lokalizacja showroomu, który przenieśliśmy Marek do warszawskiego Żoliborza. Teraz dotarcie do nas i obejrzenie mebli jest znacznie wygodniejsze. W lokalu mierzącym ponad 170 metrów kwadratowych, znajdziecie minimalistyczne stoły jadalniane, stoliki kawowe w stylu skandynawskim, nowoczesne pomocniki, a nawet industrialne regały.

Sesja zdjęciowa

Podobnie jak w roku 2017, przy współpracy z fotografem Yassenem Hristovem i stylistką Patrycją Rabińską, przygotowaliśmy nową sesję zdjęciową. Wybór mebli do sesji nie był prosty, ponieważ wzorowaliśmy się na obecnie panujących trendach. Do ostatniej chwili nie byliśmy pewni czy, poza nowościami, uwzględnić takie produkty jak stolik kawowy AMSTERDAM, minimalistyczną konsolę BOXER lub nowoczesny stolik RTV MAXIMO. Efekt sesji możecie podziwiać na naszej stronie.

take me HOME - sesja zdjęciowa półka MAXIMO i stolik pomocniczy TEO
take me HOME - sesja zdjęciowa półka BOXER i stoliki kawowe TEDDY

Strona internetowa w nowej odsłonie

Dbamy o naszych klientów, dlatego jedną z istotnych zmian było utworzenie strony jak najbardziej przyjaznej użytkownikom. W marcu wdrożyliśmy część informacyjną, a w sierpniu przygotowaliśmy nasz sklep internetowy. Dzięki temu strona jest łatwiejsza w obsłudze i bez trudu znajdziecie minimalistyczne regały, nowoczesne konsole, półki z dębowym blatem i wiele innych mebli naszej marki.

Nowości

Wprowadziliśmy do kolekcji nowe stoliki kawowe, regały, pomocniki, stoły jadalniane, a także konsole. Włoski projektant, Ezio Pescatori, zaprojektował dla nas ponadczasowe meble. KOMBI to zestaw dwóch stolików kawowych o oryginalnej formie, które dzięki wcięciu w blacie, można ze sobą połączyć, bardzo lekki minimalistyczny stolik pomocniczy TEO oraz FOLDER – stolik kawowy z gazetnikiem i dodatkowym blatem, stworzony z myślą o poczekalniach.
Kolejne pomysły, które nas zachwyciły należą do Luigiego Cittadini. Kontynuacja współpracy zaowocowała powstaniem stołu jadalnianego MR. W w stylu loftowym oraz praktycznej konsoli WYGODNA. Również nasi polscy projektanci pokazali, że polski design przeżywa swój renesans. Konsola CLEO zaprojektowana przez Mateusza Karewicza oraz stoły ELMO są przykładem tego, że minimalistyczne meble wcale nie muszą być nudne. Zestaw konfigurowalny MODULO autorstwa Roberta Budnego to pierwsza seria mebli, które można konfigurować na 8,388,608 sposobów!

take me HOME - KOMBI stoliki kawowe
take me HOME - zestaw konfigurowalny MODULO
take me HOME - konsola ze schowkiem NELSON
take me HOME - nowoczesna konsola CLEO

Jesteśmy zgodni, że poprzedni rok przyniósł wiele nowych pomysłów i możliwości rozwoju. Liczymy, że rok 2019 będzie równie owocny.

INSTAGRAM inspirations

  • Najlepszy polski design 🤔 NAJLEPSZY ŚWIATOWY DESIGN! 
Nasza linia stolików MILO otrzymała właśnie Red Dot 2020, czyli najważniejszą na świcie nagrodę przyznawaną w dziedzinie designu. 💪🥇🏆🔴
Dziękujemy @lubo.majer.design za bardzo owocną współpracę! 😘
-
Best Polish design? BEST WORLDS DESIGN! Our MILO line of coffee tables has just won Red Dot 2020 award, most important and prestigious award of the world in the area of design. 🏆🥇💪🔴
Thank you @lubo.majer.design for our effective cooperation. 😘
.
  • Do komody MAYA niska dołączyła niedawno MAYA wysoka. Nie możemy się zdecydować, która podoba nam się bardziej! 🤷🏼‍♂️A Wam?
-
Aparat from MAYA lower sideboard, now we also have a higher version. We can’t decide which one we like more. 🤷🏼‍♂️How about you? .
.
design: Stefan Bartel & Michael Holzer
.
  • RUBIO 90/130 mały, rozkładany, dębowy stół właśnie zawitał w naszej kolekcji. - 
RUBIO 90/130 small, extandable, oak dining table has just enriched our collection. 
design: Robert Budny
.
  • NORMA to minimalistyczna, prosta w formie komoda z ciekawymi detalami. | NORMA is a minimalist sideboard of a simple form with interesting details. .
  • JONAS to drugie krzesło w naszej kolekcji. Bardzo wygodne, bardzo piękne i bardzo praktyczne - dzięki specjalnemu uchwytowi ułatwiającemu jego wsuwanie i wysuwanie. Idealne do domu oraz restauracji. 
_
JONAS is the second chair in our collection. Very comfortable, very beautiful and very practical - thanks to a special handle for easy sliding. Perfect for home and restaurants.
.
design: Luigi Cittadini | Mateusz Karewicz 
photo: Tomasz Tomaszewski 
set design: Shoplifting 
support: Mateusz Królak
.
  • Przez lata broniliśmy się przed meblami zamkniętymi, ponieważ uwielbiamy lekkie, ażurowe formy. Jednak od ponad roku w naszej ofercie regularnie pojawiają się już meble skrzyniowe. Przekonaliśmy się, że komody też są piękne. 😍Niewątpliwie jedną z naszych najpiękniejszych jest MAYA zaprojektowana dla naszej marki przez austryjacki duet Stefan Bartel i Michael Holzer. 
Mebel występuje w dwóch wielkościach i kilku wariantach kolorystycznych. Dziś przedstawiamy Wam wersję niską, która wygląda pięknie z każdej perspektywy. 
design: Bartel/Holzer
foto: Tomasz Tomaszewski
stylizacja: Shoplifting 
support: Mateusz Królak .