EN / DE / IT / FR

Najczęstsze pytania


Cena każdego mebla, w wymiarze standardowym, podana jest na stronie danego produktu, tuż pod jego opisem.

Koszt wysyłki podany jest na stronie danego produktu.

– Czas realizacji podany jest na stronie każdego produktu.
– W przypadku mebli indywidualnych wynosi od 30 do 45 dni roboczych i zależy od modelu zamówionego mebla. Czas realizacji liczmy od dnia następującego po dniu zaksięgowania środków.
Możesz również skorzystać z naszego KALENDARZA

To zależy od tego, kiedy został opłacony. Czas realizacji podany jest przy każdym produkcie i wyrażony jest w dniach roboczych. Sprawdź w kalendarzu, kiedy możesz spodziewać się swojego mebla. KALENDARZ

Żaden rodzaj wykończenia nie jest lepszy. Prosimy o zapoznanie się z charakterystyką obu rodzajów wykończenia i zdecydowanie, który z nich jest lepszy dla Państwa. Olej czy lakier?

Nie, blaty wykonane są z desek (to nasze ulubione pytanie 🙂 ).

To zależy od rodzaju modyfikacji. Prosimy o przesłanie maila, na którego odpowiemy w ciągu 3 dni roboczych. Nie wykonujemy wycen indywidualnych przez telefon.

Nie, showroom służy do prezentacji oferty. Meble kupujemy poprzez sklep internetowy (standardowe) lub drogą mailową (indywidualne).

Meble z shoroomu, które chcemy wymienić na inne wystawimy w dziale wyprzedaż.

Przy większości mebli to my pokrywamy koszt wysyłki, dlatego rabat jest naliczany dopiero przy zamówieniach powyżej 5 tys. zł (dotyczy tylko produktów naszej marki, czyli nie dotyczy krzeseł).

Tak, odpłatnie można pomalować mebel na dowolny kolor z palety RAL. Innych palet (np. NCS, ICA) nie stosuje się w lakierowaniu proszkowym. Cena uzależniona jest od koloru oraz rodzaju podstawy.

Zgodnie z informacją podaną na stronie, krzesła nie są produktami firmy “take me HOME.” W związku z czym ich modyfikacja nie jest możliwa.

Firmy kurierskie pracują w godzinach 9-17. Istnieje jednak możliwość dostawy wybranych przesyłek w sobotę (za dodatkową opłatą).

Istnieje taka możliwość przy części mebli. Jeśli mebel podlega modyfikacjom, wówczas w jego opisie jest taka informacja. Brak infomracji przy meblu oznacza, że tego mebla nie można modyfikować.

Od powstania naszej firmy wysłaliśmy już do naszych klientów kilka tysięcy przesyłek, dlatego wiemy bardzo dobrze, jak prawidłowo zabezpieczyć mebel do transportu. Produkty lekkie wysyłamy w paczkach. Produkty cięższe, oraz takie, które łatwiej uszkodzić, wysyłamy na paletach. Do zniszczenia w transporcie dochodzi bardzo rzadko, ponieważ tylko w przypadku ok. 1% wysłanych mebli! Nawet jeśli Twoja przesyłka zostanie uszkodzona, otrzymasz od firmy kurierskiej odszkodowanie. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z przepisami prawa przewozowego. Pamiętaj, należy zawsze otworzyć przesyłkę i zweryfikować stan otrzymywanego mebla, a w szczególności jego narożniki, które najczęściej ulegają uszkodzeniu.

Niestety nie ma takiej możliwości. Sprzedajemy tylko całe meble.

Tak, odbiór możliwy jest tylko po wcześniejszym mailowym lub telefonicznym potwierdzeniu gotowości mebli do odbioru (nie dotyczy stołów). Wszystkie zamówienia można odebrać z magazynu przy ul. Smugowej 50D w Warszawie.

W sklepach partnerskich dostępne są tylko wybrane meble.

W procesie impregnacji impregnat delikatnie uwydatnia kolor drewna oraz słojów, przez co każdy blat wygląda inaczej.

Przesyłki paletowe poza Warszawą dostarczane są wyłącznie pod budynek bez możliwości wniesienia.

Tak, po wcześniejszym zgłoszeniu.

Bryły indywidualnych mebli dostępne są w zakładce każdego produktu pod ikoną “3ds”. Komplet wszystkich brył można pobrać ze strony https://takemehome.pl/do-pobrania/.

Tak, można zamówić meble w showroomie.

Tak, przesyłka wyceniana jest indywidualnie.

Tak, po wcześniejszym ustaleniu.


Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas!

INSTAGRAM inspirations

  • ⁣🎈🎈🎉
  • ⁣Friday’s press check. 😍/ Piątkowy przegląd prasowy. ❤ @m_jak_mieszkanie @dobrewnetrze_magazyn @dobrzemieszkaj ⠀
⠀
⠀
.⠀
.⠀
.⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
  • 📚⁣A-SYMETRIC bookcase: Sort out your space with a essential, unique touch. 👌🏽💙⠀
⠀
⠀
.⠀
.⠀
.⠀
⠀
⠀
⠀
⠀
  • ⁣Minimal design at it’s finest! ✨❤⠀
ORLANDO modern table with a solid oak wood table top 👏🏽
  • ⁣Gaining some additional storage space couldn’t get more well thought out!👏🏽⠀
GAP coffee table- and it’s unique countertop designed for the owners usability. ❤😍⠀
⠀
⠀
.⠀
.⠀
.⠀
.⠀
⠀
⠀
  • A hi-fi equipment, placement suggestion.. MAYA COLOR in GREEN ❤️👌🏽🎶🌿
  • Home office? Mr. COSY DESK for a productive day at work! 🤓
  • TULIP coffee table all black for minimalism lovers. 🖤  Design: Robert Budny
.
.
.