EN / DE / IT / FR

Nasza marka

take me HOME to polska marka produkująca i sprzedająca w kraju i za granicą piękne meble o stylistyce loftowej, industrialnej i skandynawskiej.
Specjalizujemy się w produkcji stolików nocnych, kawowych, konsol oraz stołów do jadalni o minimalistycznej, prostej formie. Meble wykonujemy przede wszystkim ze stali lakierowanej proszkowo, z naturalnego drewna dębowego, płyty MDF o matowej, wyrazistej strukturze i szkła barwionego w masie. Wyróżnia nas oryginalny, polski design bazujący na geometrycznych bryłach i sprawiający, że każdy mebel stanowi swoiste dzieło sztuki nowoczesnej. Nasze meble są gładkie i miłe w dotyku – jest to jedno z pierwszych wrażeń Klientów odwiedzających showroom ‘take me HOME’.

Nasze meble

Współpracując z architektami, wiemy, że to, w jaki sposób urządzamy nasze wnętrze, nie jest wynikiem tylko racjonalnych wyborów podyktowanych ergonomią czy funkcją, ale także najgłębszych, autentycznych potrzeb naszego Ja. Mając świadomość, że ponad wszystko najważniejszy jest sposób wyrażania samego siebie, kreujemy meble o ogromnym potencjale wyrazu indywidualizmu i niepowtarzalności każdej osobowości. Nasze meble ułatwiają aranżowanie przestrzeni, będącej odbiciem naszego świata wewnętrznego. Meble ‘take me HOME.’ uosabiają wysublimowane piękno proporcji, stonowaną ekspresję i siłę charyzmy. Łączą piękno naturalnego drewna dębowego ze stalową konstrukcją o oryginalnej nowoczesnej formie. To prawdziwa synteza tego, co istotne – spotkanie klasycznej przeszłości z dynamiczną teraźniejszością i już wyłaniającą się innowacyjną przyszłością.

Nasi Klienci

To Klienci świadomi swoich potrzeb, odważni w poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań, ceniący wysoką jakość mebli i ich światowy design. To również klienci zainteresowani wnętrzarskimi trendami, podejmujący nieprzypadkowe decyzje, kreujący wnętrze wraz z architektem lub projektantem, bądź też ufający swojemu gustowi i wyczuciu piękna. To klienci, dla których aranżowanie wnętrza to przyjemny proces, zabawa i eksperymentowanie, tym bardziej, że zapewniamy możliwość personalizacji mebla.

Docenione przez architektów wnętrz

Już ponad 350 biur architektonicznych w Polsce współpracuje z nami i poleca nasze produkty swoim Klientom. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy tych z Państwa, którzy dopiero nas odkryli. Aby ułatwić Państwu stworzenie idealnego wnętrza dla Waszych Klientów, możemy zmodyfikować nasz mebel lub wyprodukować mebel według Państwa projektu.

Przyjazny design

Nie produkujemy mebli-gadżetów, które są interesujące, ale niełatwo wkomponować je we wnętrzu. Meble z logo take me HOME są przyjazne, czyli proste, minimalistyczne w formie i pasują do nowoczesnych wnętrz w stylu skandynawskim i loftowym. Nasze meble nie mówią „look at ME”, lecz „take me HOME”.

Jakość premium

Wszystkie produkty naszej marki wytwarzane są ręcznie, a w procesie powstawania jednego mebla bierze udział nawet 10 osób! Możemy zaoferować Państwu mebel najwyższej jakości, ponieważ najważniejszymi elementami naszych mebli – drewnianymi blatami i stalowymi podstawami – zajmują się rzemieślnicy z ponad 25- letnim doświadczeniem. Do wykańczania powierzchni wykorzystujemy najlepsze na rynku, zagraniczne preparaty o najwyższej jakości: szwajcarskie farby proszkowe, włoskie lakiery oraz niemieckie i duńskie olejowoski.

Polski produkt

Meble ‘take me HOME.’ produkowane są w Warszawie, z krajowych materiałów. Dąb, z którego wykonana jest większość naszych mebli to jeden z najbardziej cenionych w Europie gatunków drewna wykorzystywanych we wnętrzach. Piękne usłojenie i jasny kolor drewna dają ogromne możliwości jego wybarwienia. Bez względu na to, czy to dąb bielony czy barwiony na ciemny palisander, zawsze wygląda pięknie. Drewno dębowe jest także bardzo twarde i wytrzymałe, dzięki czemu nasz mebel, odpowiednio pielęgnowany, może Państwu służyć przez wiele pokoleń.

‘take me HOME’ w Europie

Uniwersalny i zarazem niepowtarzalny design, wysoka jakość wykonania, dopracowanie każdego detalu, to wszystko sprawia, że nasze meble – stoliki nocne, stoliki kawowe, konsole oraz stoły do jadalni, zawitały również na rynki zagraniczne – w Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Francji i Estonii. Doskonale odnajdują się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i publicznych – w biurach, w centrach konferencyjnych, gabinetach specjalistycznych, restauracjach i hotelach.

INSTAGRAM inspirations