× Do 7 sierpnia showroom w Warszawie jest nieczynny z powodu remontu.
nasze nagrody
PL / EN / DE

Poznaj nas i naszą markę


Marka take me HOME od 2013 roku oferuje piękne meble, których DNA stanowi połączenie stylu minimalistycznego, skandynawskiego oraz industrialnego. Nasze meble zaprojektowane są przez polskich i zagranicznych projektantów, zwracających ogromną uwagę na ergonomię, proporcję, detale a następnie wykonywane z materiałów o najwyższej jakości.

take me HOME jest powrotem do wielkiej pasji do designu. To marzenie jej założyciela Mateusza Karewicza, którym zaraził Roberta Budnego, i które realizują wspólnie od 2013 r..

Mateusz Karewicz Robert Budny

take me HOME to nie tylko miła, łatwo zapadająca w pamięć nazwa. To przede wszystkim podejście do projektowania i relacji z Klientem. Chcemy oferować Państwu meble, które będziecie chcieli zabrać do swojego domu od pierwszego „wejrzenia”. Meble dobrze zaprojektowane, które nie znudzą się przez wiele lat, ponieważ nie przejawiają chwilowych trendów wnetrzarskich. Meble z ciekawym detalem, odróżniającym je od innych na rynku. Ale przede wszystkim meble o bardzo wysokiej jakości, która pozwoli cieszyć się nimi przez długie lata i sprawi, że chętnie polecicie je swoim znajomym.

Marka take me HOME, jako jedna z pierwszych w Polsce, pokazała jak piękne mogą być meble wykonane ze stali i drewna, które dziś tak chętnie kupują Polacy.

Europejski rozwój naszej marki nastąpił w latach 2016-2019, kiedy zaprezentowaliśmy nasze produkty na największych światowych targach branży meblowej – imm w Kolonii, Maison&Objet w Paryżu, Stockholm Furniture Fair oraz Index Dubai. W okresie tym nie tylko znacznie rozszerzyliśmy siatkę naszych dystrybutorów na terenie Europy, ale także grono naszych projektantów powiększyło się o uznane nazwiska z Włoch, Austrii oraz Niemiec. Dzięki naszym projektantom meble, które oferujemy są obecnie są na wysokim, światowym poziomie.

Warsaw Home 2019

Z ogromną satysfakcją wkroczyliśmy w 2020 rok, z nagrodami w dwóch najważniejszych, na świecie konkursach w obszarze designu Red Dot oraz German Design Award, w którym nasz projekt mebli MILO pokonał kilka tysięcy projektów z całego świata. Wybór naszego mebla przez międzynarodowe jury potwierdził, że nasza marka oferuje design i jakość na najwyższym światowym poziomie. Polski design to dziś światowy design.

Nagroda Red Dot 2020
nagroda German Design Award 2020

Bardzo cieszy nas wynik badań, które w 2019 r. przeprowadziliśmy wśród naszych klientów. Okazało się, że aż 45% naszych mebli sprzedajemy w wyniku rekomendacji architektów, czyli najbardziej wymagających i najbardziej świadomych uczestników rynku. Ich zaufanie jest dla nas wielką satysfakcją.

Meble marki take me HOME kupić można obecnie w naszym flagowym showroomie w Warszawie na ul. Duchnickiej 3 oraz w kilkudziesięciu sklepach stacjonarnych i internetowych w Polsce i Europie.