EN / DE / IT / FR

Poznaj nas i naszą markę

take me HOME jest powrotem do wielkiej pasji do designu. To marzenie jej założyciela Mateusza Karewicza, którym zaraził Roberta Budnego, i które realizują wspólnie od 2013 r..

Mateusz Karewicz Robert Budny

take me HOME to nie tylko miła, łatwo zapadająca w pamięć nazwa. To przede wszystkim podejście do projektowania i relacji z Klientem. Chcemy oferować Państwu meble, które będziecie chcieli zabrać do swojego domu od pierwszego „wejrzenia”. Meble dobrze zaprojektowane, które nie znudzą się przez wiele lat. Meble z ciekawym detalem odróżniającym je od innych na rynku. Ale przede wszystkim meble o bardzo wysokiej jakości, która pozwoli cieszyć się nimi przez długie lata i sprawi, że chętnie polecicie je swoim znajomym.

Marka take me HOME, jako jedna z pierwszych w Polsce, pokazała jak piękne mogą być meble wykonane ze stali i drewna, które dziś tak chętnie kupują Polacy.

Europejski rozwój naszej marki nastąpił w latach 2016-2019, kiedy zaprezentowaliśmy nasze produkty na największych światowych targach branży meblowej – imm w Kolonii, Maison&Objet w Paryżu, Stockholm Furniture Fair oraz Index Dubai. W okresie tym nie tylko znacznie rozszerzyliśmy siatkę naszych dystrybutorów na terenie Europy, ale także grono naszych projektantów powiększyło się o uznane nazwiska z Włoch, Austrii oraz Niemiec. Dzięki naszym projektantom meble, które oferujemy są obecnie są na wysokim, światowym poziomie.

Warsaw Home 2019

Z ogromną satysfakcją wkraczamy w 2020 rok, z nagrodą w jednym z najważniejszych, międzynarodowych konkursów w obszarze designu – German Design Award, w którym nasz projekt mebli MILO pokonał kilka tysięcy projektów z całego świata. Wybór naszego mebla przez międzynarodowe jury potwierdził, że nasza marka oferuje design i jakość na najwyższym światowym poziomie. Polski design to dziś światowy design.

German Design Award 2020

Bardzo cieszy nas wynik badań, które w 2019 r. przeprowadziliśmy wśród naszych klientów. Okazało się, że aż 45% naszych mebli sprzedajemy w wyniku rekomendacji architektów, czyli najbardziej wymagających i najbardziej świadomych uczestników rynku. Ich zaufanie jest dla nas wielką satysfakcją.

Meble marki take me HOME kupić można obecnie w naszym flagowym showroomie w Warszawie na ul. Duchnickiej 3 oraz w kilkudziesięciu sklepach stacjonarnych i internetowych w Polsce i Europie.

INSTAGRAM inspirations