DANTE krzesło dąb naturalny tapicerka brąz

Drewniane, dębowe krzesło o prostej minimalistycznej formie.

1 199  DARMOWA PRZESYŁKA
975  netto
     

zadaj pytanie
SKU
10-043OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

Linia krzeseł drewnianych DANTE
krzeslo dab naturalny brazowa tapicerka

Tapicerowane dębowe krzesło o eleganckiej, prostej formie

Patrząc na to tapicerowane krzesło można zarówno odnieść wrażenie, że jest to krzesło nowoczesne, współczesne, jak i krzesło retro z lat 80 ubiegłego wieku. Nogi krzesła zwężają się ku dołowi, dzięki czemu wygląda ono smukle. Wysokość oparcia krzesła zapewnia duży komfort siedzenia osób każdego wzrostu.

krzesło w stylu skandynawkim debowe

Miękkie siedzisko dla większego komfortu

To drewniane krzesło w stylu skandynawskim pokryte jest tkaniną typu ekoskóra marki Davis z kolekcji MADRYT, przeznaczoną do intensywnego użytkowania (50.000 cykli). Możecie Państwo zamówić siedzisko w innym kolorze (min. 20 sztuk). Zobacz dostępne kolory obicia

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Może spodoba się również…