- 10%

JONAS krzesło drewniane czarne

Nowoczesne, drewniane krzesło nawiązujące stylistyką do najlepszego polskiego i skandynawskiego designu lat 70 i 80 dwudziestego wieku.

 

749  DARMOWA PRZESYŁKA
674 

do 24 stycznia oszczędzasz

75 
     
SKU
10-031OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Share

krzesla w stylu skandynawskim drewniane dab naturalnyDrewniane krzesła JONAS dostępne w wielu wariantach

Krzesło drewniane z ciekawym detalem w postaci uchwytu

W wersji monochromatycznej, czarnej krzesło wygląda minimalistycznie. To piękne krzesło w stylu skandynawskim pasować będzie do większości nowoczesnych, ale także eleganckich wnętrz.

krzeslo drewniane nowoczesne w stylu skandynawskim
krzeslo drewniane w stylu skandynawskim

Krzesło w stylu skandynawskim do domu lub restauracji

Nowoczesne czarne krzesło JONAS to idealna propozycja nie tylko do nowoczesnych wnętrz, ale także do restauracji i barów. Uchwyt w oparciu pozwala na wygodne przesuwanie krzesła. Rozwiązanie to sprawia, że jest to idealne krzesło także dla gastronomii.

To drewniane krzesło dostępne jest w standardzie kolorze czarnym lub na zamówienie w wybarwieniu np. na orzech lub palisander. Istnieje także możliwość pomalowania krzesła na kolor z palety RAL/NCS.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Luigi_Cittadini

 

Podobne produkty