JONAS krzesło drewniane czarne

Nowoczesne, drewniane krzesło nawiązujące stylistyką do najlepszego polskiego i skandynawskiego designu lat 70 i 80 dwudziestego wieku.

 

749  DARMOWA PRZESYŁKA
609  netto

Na stanie

     
zadaj pytanie
SKU
10-031OD GR3
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

Udostępnij

krzesla w stylu skandynawskim drewniane dab naturalnyDrewniane krzesła JONAS dostępne w wielu wariantach
krzeslo drewniane nowoczesne w stylu skandynawskim

Krzesło drewniane z ciekawym detalem w postaci uchwytu

W wersji monochromatycznej, czarnej krzesło wygląda minimalistycznie. To piękne krzesło w stylu skandynawskim pasować będzie do większości nowoczesnych, ale także eleganckich wnętrz.

krzeslo drewniane w stylu skandynawskim

Krzesło w stylu skandynawskim do domu lub restauracji

Nowoczesne czarne krzesło JONAS to idealna propozycja nie tylko do nowoczesnych wnętrz, ale także do restauracji i barów. Uchwyt w oparciu pozwala na wygodne przesuwanie krzesła. Rozwiązanie to sprawia, że jest to idealne krzesło także dla gastronomii.

Projektant tego mebla:
Luigi Cittadini,
Włochy

Urodzony w Casablance, syn włoskiego ojca i francuskiej matki, dorastał w środowisku wielokulturowym, co odzwierciedla nieustanne poszukiwanie kontrastów w swoich projektach. Przeniósł się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończył projektowanie przemysłowe, a następnie projektowanie i inżynierię. Po praktykach w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęcił się poszukiwaniom własnej drogi. Obecnie Luigi współpracuje z kilkoma firmami na całym świecie.

Podobne produkty