FLAVIA nowoczesna biała donica

Wysoka, nowoczesna, biała donica – kwietnik, idealna do restauracji, biura lub hotelu. Pięknie podniesie i wyeksponuje zielone rośliny liściaste.

od 1 399  DARMOWA PRZESYŁKA
od 1 137  netto
Konfiguracja
     

zadaj pytanie
SKU
09-003OD GR2
ULUBIONE
     
Pobierz bryłę

brak bryły

Udostępnij

biała okrągła wysoka nowoczesna donica metalowa

Nowoczesna, biała, okrągła donica

Minimalistyczna, wysoka, biała donica wykonana ze stali. Bardzo solidna i stabilna. Donica może być wykorzystywana w domu lub na zadaszonym balkonie. Pięknie wygląda zarówno pojedynczo, jak i w zestawie dwóch donic o różnej wysokości.

biała wysoka donica metalowa nowoczesna okrągła

Wysoka donica do restauracji, biura, recepcji

FLAVIA to nowoczesna, minimalistyczna donica (kwietnik) do zielonych roślin doniczkowych. Pięknie ozdobi i wyeksponuje rośliny w przestrzeni biurowej, handlowej, restauracji, sklepie lub na stoisku targowym. Idealna do dzielenia przestrzeni. Roślina powinna zostać umieszczona w donicy przed włożeniem do FLAVI.

Projektant tego mebla:
Kinga Wysocka,
Polska

Architekt specjalizujący się w architekturze wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi, a później – Wydział Architektury Politechniki Łódzkiej. Odbyła staż w firmie Arquitetura Oscar Ferreira w Belo Horizonte (Brazylia). Karierę zawodową rozpoczęła w warszawskich pracowniach architektonicznych – DJiO, smz.architekci oraz wnętrzarskich, tj. MM Idea, De Novo. Od 2006 roku zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz jego wyposażenia.

Może spodoba się również…